0216 573 66 13

Pembe Deniz Makarnası

Pembe Deniz Makarnası

%50 İndirim
70,00 TL 35.00 TL + KDV
  • Stok Kodu 1867
  • Stokta 2000 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 10 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 3870 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
 

Havuz Makarnası Tanımı;

Havuz makarnası havuz ve denizlerde oyun ve yüzmeye yardımcı araç olarak kullanılan bir araçtır.

Yüzme bilen bilmeyen, çocuk ve yetişkinlerde suya batmamak için tasarlanmış bir üründür. 

Makarna kilidi kullanarak simit şekline getirmek mümkündür. Oval havuz makarnası ve yonca yaprağı havuz makarnası şeklinde üretimi yapılmaktadır. 

4 ana renkte üretilmektedir. (Sarı Havuz Makarnası, Mavi Havuz Makarnası, Pembe  Havuz Makarnası, Yeşil Havuz Makarnası) Diğer renkler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Havuz makarnası diğer adı ile deniz makarnası olarakta adlandırılır.

Havuz makarnası ayrıca ambalaj, ev tekstili ve çiçekçilik sektöründede kullanılmaktadır.

 

Havuz Makarnası Ebat Ve Boyutları;

Uzunluk : 150 cm

 

 Toplu Alımlarda Özel Fiyat İçin Bizimle İletişime Geçiniz : 0542 200 40 40


Her geçen gün sektöre uyum sağlayarak müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyen ve uygun çalışma sahası ile deneyimlemiş olduğu iş tecrübesini sergileyen firmalar, anlık değil, uzun yıllar kullanıma uygun deniz makarnası üretimi yapmaktadır.

Kaliteli Deniz Makarnası 

24 saat boyunca gerek elemanlarıyla gerekse işletme yöneticileriyle dur durak bilmeden bir çalışma temposu içerisine girmiş olan firmalar, çeşit çeşit, insanların ruh hallerine, kişisel zevklerine uygun deniz makarnaları tasarlamakta ve üretmektedir.. Çalışanların başarısını ölçmek ve ödüllendirmek maksadıyla birtakım teste tabii tutan ve böylelikle verimliliği yüzde yüz arttıran yaratıcı bir firmalar, üretmiş oldukları bu ürünün kalitesine ve kullanışlı olmasına azami özen göstermektedir.

Gördüğüm kadarıyla deniz makarnası üretimiyle uğraşan ve bu sektörü daha bir anlamlaştıran isimler; sektörün nabzını yoklayarak özellikle ilkbahar ve yaz mevsimine denk gelen bir çalışma yapmaktadır. Müşteri portföyünün istek ve gereksinimlerini saptayarak, çeşitli kaynaklardan yararlanıp; müşterileri memnun ederek kar sağlamayı amaçlamış olan turizm sektörü de sadece ülkemiz için değil, diğer ülkelerden gelen turistler için de kapsamlı bir çalışma yaparak deniz makarnası başta olmak üzere birçok konuda çok çeşitli hizmet sunmaktadır. Bu sebeple müşterilerine yönelik sunmuş olduğu hizmetlerin kalitesini arttırmış rutin halde olan işlerinde kampanyalar düzenlemiş olan işletmeler, yılı/sezonu daha avantajlı bir şekilde kapatacaktır. 

Benzer Ürünler