0216 573 66 13

Basf harç katkılarıyla, inşaat işlerinde temel kullanım aracınız olan beton dökmek için kullandığınız harcınızın çimento, kum, ve suyun yanında harcınızı sizin ihtiyaçlarınıza göre yapılandırmanıza olanak sağlar ve ihtiyacınıza göre verimli betonlar, verimli inşaatlar elde etmenizi sağlar. Bu ürünlere adetasyapi kalitesiyle elde edebilir Harç Katkıları konusunda uzun süreli tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Firmanın size sunduğu ürünleri neler için kullanacağınızı ayrıntılayacak olursak; İnşaatınızda kullandığınız harcınızın kabarcıksız olmasına, uygulama alanına göre daha akışkan yada daha yapışkan olmasına, inşaatınızın dayanıklılığını arttırmak için harcınızın güçlü olmasına kendinizce karar verebilir Basf Harç Katılarını adetasyapi güvencesiyle gönlünüzce uygulayabilir kendinize güvenli yuvalar yada ticarethanenizin adını yükseltecek işlere imza atabilirsiniz üstelik bunu Harç katkı malzemelerini kullanarak ekonomik olarak yapabilirsiniz güvensiz yapılan ama o kaçtığınız küçük fiyatların size getireceği kazaların sonucunda ya da ilerde ortaya çıkacak olan tamirat işlerinde kazandıklarınızı cebinizde bir anda yada azar azar yiyeceğini ve kazandığınızı sanıp hep markanızın hem kendinizin kaybedebileceğinizi unutmayın. Ama size önerdiğimiz bu ürünü kullanımınız sonucunda inşaatınıza güvenli bir katkı sağlamış olacaksınız.

Basf Harç Katkı Kullanımı

Ürünümüzün özellikleri daha bitmiyor inşaatınızda size sağladığı sağlamlık imkanlarından bir diğeri ise Aderans, bu  inşaat teriminde betonun agregaya yani yapıştırılan yere yapışma yeteneğidir. Ürünümüz bunun harçta yapıştığı yere yapışma becerisini arttırır burada sizin ve ya müşterinizin yapınıza güvenmenizi sağlar sizce de bu bir yapının en önemli özelliklerinden birisi değil mi? Bir diğer özelliği ise Betonunuzda tozumayı önlemesi betonda tozuma demek betonun hidrostatik basıncı ve betonunuzun içeriğinde bulunan tozu ve pütürleri gözenekler aracılığıyla betonun yüzeyine taşıması buda betonunuzun estetiğinde yada beton üzerine yaptığınız estetik işlemlerin tahrip olmasına neden oluyor, tozumanın engellenmesiyle su, yağ, tuz vb. tahrip edicilere karşıda betonunuza geçirmezlik sağlıyor.

Basf yapı kimyasalları kullanarak hem vakitten hem nakitten kazanarak işlerinizi güvenli sağlıklı yapabilirsiniz adetasyapi sayesinde hem ekonomik hem güçlü hem de güvenli yapılar oluşturmanıza olanak sağlayarak sizi işinizde başarılı kılmayı amaçlar. Sizde ayrıcalıklı inşaatlara imza atmak istiyorsanız en doğru markaya ulaşmak ürünler ve hizmetler hakkında detaylı bilgiler istiyorsanız adetasyapi.com  bir tık uzağınızda tercihinizle işlerinizde fark yaratmanızı sağlayacak ürünlere adetasyapi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Blog Son 8 Makale