0216 573 66 13

Gerek başladığınız yeni inşaat yapılarınızda gerekse de tamirat ile alakalı çalışmalarınız adına kullanacağınız harçlar ehemmiyetli etkiler getirecektir. Fiyat cazibesi ile rafta kalma süresinin uzunluğunun sahip olduğu kalite ile bütünleşmesinin sunduğu çözümler oldukça fazladır. Böyle kalite standartlarına sahip harç katkı ürünleri ile kısa ve net çözümler ile sağlam inşaatlar ve yapılardaki iyileştirmeler yapıla bilmektedir. Tüm bu imkânları adetasyapı sizlere gururla sunmaktadır.

İnşaat harçlarının hazırlanışı farklı bir ustalık gerektirir. Harçların içerisinde çok özel hazırlanmış etkinliğini artırıcı bir takım katkı ihtiva eden maddeler mevcuttur. Basf harç katkıları, hassaten içinde bulunan genleştirici katkısı sayesinde harcın ihtivasını kaliteli hale getirir. Harç da böylece oluşturduğu karışıma sağladığı bu katkı ile oluşan betonlar, üzerinde işlenir olmasını sağlayanlarının ve çekme ile eğilmelerin olmayacağı nitelikli sağlamlığının olmasına yönelik hazırlanmış içerikleri ile gayet kullanılır hale gelmektedirler.

İçeriğindeki katkının sunduğu akıcı hale getirmesi sayesinde de kalıpların en ince noktalarına kadar sirayet ederek sağlam bir sıvı yapıya bürünür. Zira harç ne kadar iyi sıvı halde karılmış ise kalite noktasında doğru orantılı olarak artmaktadır. Harç katkıları, içerdikleri katkının muhteviyatı ile başarı sağlamadaki kalitesini ziyadesi ile güçlendirici niteliklere haizdir.

Harç Katkı Ürünleri ile beton karışımınızın işlenmesi çok daha kolay olmasını sağlayacaktır. Basf harç katkıları, oluşturduğu güçlü bağlar ile harika bir şekilde harcın çeşitli büyüklüklerde kırılmış veya kırılmamış, yapay yüzeyine yapışması sayesinde altına veya üzerindeki sathın içine geçirimsizlik oluşturur. Katkı maddesinin kullanımında basf yapı kimyasalları ile toz duman kaplamaz her bir yanı. Ayrıca basf yapı kimyasalları, çimento harcının daha ehven kullanılmasını ve işletilmesine sebebiyet verir. Uzun zaman zarfında kurumasını beklemenize de gerek yoktur. Zira çok çabuk kurur. Kuruma meziyeti ile işlerinizin hızı artar. Harç katkıları, Yağın işleyişi, tuz ve su gibi çözelti ve çökeltilerin yapısına karşı sağlamlığı fazlalaştırır.

Komplike özellikli hali ve sıvı yapısı ile de lastik ağacı kıvamında oluşur. İçeriğindeki sıvıların birbirleri içerisinde kıvamlı dağılışını oluşturur. Hem yapının iç mekânlarında hem de dış cihetindeki cephelerinde rahatlıkla kullanıla bilen, özünde çimento bulunan ve aynı zamanda yapıştırıcı niteliğe sahip katkıların olduğu bir kıvamın adıdır. Adetasyapı ile edineceğiniz imkanlar için fazla düşünmeyin.

Blog Son 8 Makale