0216 573 66 13

Evinizin pek çok alanında harçlar, dolgu malzemeleri kullanılmaktadır. Fayanslarınızdan duvarlarınıza, taban ve tavanlarınıza kadar pek çok dolgu malzemesi hazırlanırken içerisine de pek çok malzeme karıştırılmaktadır. Bu harç katkıları dolgu malzemesinin daha akışkan, daha güçlü, daha profesyonel bir yapıya dönüşmesini sağlamaktadır. Firmamızın bu konuda sizlere sunacağı pek çok çeşit ve uygun fiyatta dolguları mevcuttur.

Dolgu malzemesi kullandığınız alanda güçlü tutuş sağlar ve sağlamlık sunar. Derz dolguları da fayans aralarına doldurulan bir çeşit dolgu malzemesidir. Kullandığınız alana ve fayans türüne göre derz dolgu malzemeleri çeşitlilik göstermektedir. Kullanacağınız derz dolgu malzemeleri, harç için yaş haldeyken genleştirme özelliğiyle de harcınıza hacim katar. Ürünlerimiz, harç katkılarımız arasında seramik derz dolguları olarak sunduğumuz dolgu malzemelerimiz de mevcuttur. Firmamızdan satın alacağınız kaliteli ve dayanıklı seramik derz dolguları, seramik fayanslarınız arasında onlara sıkı bir tutuş sağlayacak, evinizin tüm tabanlarının sağlam olmasını sağlayıp, sizlere uzun ömürlü bir kullanım sunacaktır. Firmamıza ulaşıp talep edeceğiniz seramik derz dolgu ürünleri, kullanacağınız alana göre en uygun basf seramik derz dolguları olarak hazırlanacak ve sizlere sunulacaktır.

Adetaşyapı olarak firmamızın sizlere sunduğu seramik derz dolguları, pek çok özelliğe de sahiptir. Bu özelliklere değinecek olursak; bu basf yapı kimyasalları soğuğa ve don olaylarına karşı oldukça dayanıklıdır ve bu seramik derz dolgularında tozlanma olayı yaşamazsınız. Akışkandır ve bunun sonucunda sağlamlık da sağlar. Ekonomiktir ve kullanımı oldukça kolay bir dolgu malzemesidir. Çeşitli faktörlere karşı dayanıklıdır ve rengini de koruyarak sizlere uzun yıllar kullanma şansı vermektedir. Firmamızın ürettiği kaliteli seramik derz dolguları sayesinde dayanıklı bir yatırım yapmış olacak ve kaliteyi hemen hissedeceksiniz. Sizlere sunacağımız ürünler ve hizmetler için gönül rahatlığıyla firmamıza ulaşınız.

Adetaşyapı olarak yıllardır sunduğumuz kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajıyla, yenilikçi ve güvenilir bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere sağlam, kaliteli yapı kimyasallarımız ile hizmet vermekten de memnuniyet duyacağız. Sizler de eviniz ve seramikleriniz için kaliteli ve uzun yıllar dayanacak mükemmel dolgular ve sağlamlık arıyorsanız; firmamız ve kaliteli malzemelerimizle oluşturduğumuz hizmetimizle size konforu, temizliği ve güzelliği sunuyoruz. Seramik derz dolgularınızı firmamız aracılığıyla belirleyerek kalitenin ve sağlamlığın keyfine varacaksınız.

 

 

Blog Son 8 Makale