0216 573 66 13

Seramik yapıştırıcı sistemleri; epoksi, çimento ya da dispersiyon esaslı olabilen güçlü yapıştırıcılardan oluşur. Seramik, mermer, granit, antiasit seramik, cam mozaik, cam tuğla, doğal taş gibi malzemelerin yapıştırılmasında kullanılır. Seramik yapıştırıcılar; alçı, ahşap, duvar, ısı yalıtım levhaları, sıva ve seramik yüzeyler, çimento esaslı yüzeyler, ıslak zeminler, yerden ısıtmalı zeminler, soğuk hava depoları, binaların dış cephelerinde kullanılabilir. Basf Seramik Yapıştırıcıları, Adetasyapi.com bünyesinde bulunan Basf Yapı Kimyasalları kategorisi içinde satışa sunulmuştur.

MasterTile 700 (Epofuga)

Epoksi esaslıdır. Seramik, mermer, granit, antiasit seramik, cam mozaik ve cam tuğla malzemelerin yapıştırılmasında kullanılan, kayma özelliği azaltılmış antibakteriyel yapıştırıcıdır. Hijyenik ortamlarda, yüzme havuzları ve termal havuzlarda, alışveriş merkezleri ve atık su arıtma tesislerinde, çeşitli endüstriyel alanlarda kullanılır. Suyla temizlenebilir ve uygulaması kolaydır.

MasterTile PAS 101 (Bikolit)

Dispersiyon esaslıdır. İç mekanlardaki fayans, cam mozaikler ve seramiklerin yapıştırılmasında kullanılan bir yapıştırıcıdır. Alçı kartonplak, ahşap yüzeyler, alçı sıvalı duvarlar, ısı yalıtım levhaları ve eski seramik yüzeyler üzerinde kullanılabilir. Kokusuzdur ve nemden etkilenmez.

MasterTile FLX 24 (Fleksmörtel)

Çimento esaslıdır. Seramik, granit, doğal taş, mermer, cam mozaik ve pres tuğlaların yapıştırılmasında kullanılan esnek yapıştırıcıdır. Alçı kartonplak, alçı sıva, ısı izolasyon plakaları, gazbeton yüzeyler, ıslak zeminler, yerden ısıtmalı zeminler, soğuk hava depoları ve binaların dış cephelerinde kullanılır. Kolay uygulanır, sıcaklık farklarına dayanıklıdır, kayma yapmaz.

MasterTile FLX 20 (Polyflott) / MasterTile FLX 20 RC (Polyflott Rapid)

Çimento esaslıdır. Seramik, granit, mermer ve doğal taşların yapıştırılmasında kullanılan esnek yapıştırıcıdır. Beton yüzeyler, yerden ısıtmalı ve endüstriyel zeminler, balkonlar, teraslar, ıslak zeminler, eski seramik yüzeyler ve hızlı uygulama gerektiren yerlerde kullanılır. Isı farklılıklarına dayanıklıdır.

MasterTile FLX 29 (Ultrafleks)

Çimento esaslıdır. Seramik, granit, cotto, pres tuğla, porselen, cam mozaik, mermer, doğal ve kompoze taşların yapıştırılmasında kullanılan hızlı yapıştırıcıdır. İç mekanlarda PVC, OSB ve metal zeminler, yonga levhalar, alçı kartonplak, alçı sıva, ısı izolasyon plakaları, gazbeton yüzeylerde, yüzme havuzu gibi ıslak zeminlerde, yerden ısıtmalı zeminlerde, soğuk hava depolarında ve binaların dış cephelerinde kullanılır.

MasterTile 14 (Seryap Harcı 132)

Çimento esaslıdır. Seramik, mermer, dekoratif kaplama, pres tuğlalar ve cottoların çimento esaslı yüzeylere yapıştırılmasında kullanılan, kayma özelliği azaltılmış yapıştırıcıdır. Kayma ve çökme yapmaz.

MasterTile 15 (Seryap Harcı 130)

Çimento esaslıdır. Seramik, mermer ve fayansların mutfak, banyo ve koridorlara yapıştırılmasında kullanılan, kayma özelliği azaltılmış yapıştırıcıdır.

Blog Son 8 Makale