0216 573 66 13

Binalara dışardan ve içerden girebilecek su ve nem ile binalar zarar görebilmektedir. Bu zarardan korunmak ve su yalıtım işlemi yapılmalıdır. Doğru detay, nitelikli malzeme ve kaliteli uygulama ile yapılması gereken yalıtım işlemi için kullanılan ürünlere su yalıtım ürünleri denmektedir. Basf su yalıtım ürünleri kaliteli ve nitelikli malzemelerden yapılmıştır. Tüm yalıtım işlemleri için Basf yapı kimyasalları kullanılarak yalıtım işlemleri yapılabilir. Adestayapi olarak bu kaliteli ürünlerin temini ve sunumu konusunda hizmet vermekteyiz.

Dünya kalitesindeki Basf su yalıtım ürünleri ile su yalıtımı için ekonomik, güvenilir ve kalıcı çözümler elde edilebilmektedir. Basf yapı kimyasalları sayesinde su yalıtımın güvenilir şekilde yapılması neticesinde artık sızdırma ve nemlenme gibi yapılara zarar verecek tüm olumsuz etkilerden kurtulma imkanı yakalanır. Özellikle toprakla temas eden yapılarda, balkonlar, teraslar, banyo ve lavabolar, mutfaklar, suni gölet ve havuzlar gibi birçok yerde su yalıtım işlemi gerekmektedir. Tüm bunları uzman bir ekiple yapılması yanında kaliteli yalıtım ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. Bu su yalıtım ürünleri örtüler, sürülen malzemeler ve yapısal malzemeler olarak çeşitlendirmek mümkündür. Yalıtımın yapılacağı bölgeye göre uygun yapı malzemeleri kullanılmalı. Dış yüzey için uygulanması gereken malzemeler ile iç yüzeye uygulanan malzemeler farklıdır. Ayrıca beton binalar için farklı yalıtım malzemeleri ve gereçleri gerekmektedir. Basf ürünleri ile tüm bu kaliteli, güvenilir ve kalıcı su yalıtımı sorunlarını çözmeniz mümkündür. Doğru sorun tespiti ardından doğru malzeme tercihi bu konuda son derece önemlidir.

Adestayapi olarak Basf yapı kimyasalları içerisinde yer alan su yalıtım malzemelerini sizlere sunmaktayız. Pvc, Epdm, Tpo gibi su yalıtım örtüleri yanında polimer bitümlü örtüler de sunulmaktadır. Basf su yalıtım malzemeleri arasında yer alan çimento esaslı, akrilik esaslı, bitüm esaslı ve poliüretan esaslı Basf yapı kimyasalları güvencesi ile yalıtım sorununu halledebilirsiniz. Su yalıtım işlemi ile yapılarınızın uzun ömürlü, sağlıklı ve dayanıklı bir durum kazanmasını sağlayabilirsiniz. İnşaat aşamasında yapılan yanlış uygulamalar neticesinde yalıtım sorunları yaşandığı gibi, binaların eskimesi ve tahribatı ile de su yalıtımı konusunda zorluklarla karşılaşılabilir. Bu nedenle yapı kimyasalları ve derz malzemeleri kullanılarak su yalıtımı sağlanabilir.

Blog Son 8 Makale