0216 573 66 13

Almanya merkezli kurulan bir kimya şirketi olan BASF boya,petrol,kimyasal ürünler,performans ürünleri,yapı kimyasalları,zemin kaplamaları üreten uluslar arası bir şirket olup Türkiye’de ürünleri satılmakta ve kaliteli ürünler arasında gösterilmektedir.

BASF zemin kaplamaları kaydırmaz bantlar,kaydırmazlık solusyonları,kaydırmazlık boyaları olarak kategorilere ayrılmıştır.Günümüzde artık çok çeşitli  yüzey kaplamaların kullanıldığını düşünürsek bu yüzey kaplamaların bazılarında özellikle ıslak ve yağışlı durumlarda yürümekte zorluk çekiyoruz.İşte bu tür yürüme zorluklarına ve kaygan zeminlere karşı koruma amaçlı kaydırmaz bantlar kullanılmaktadır bu bantları ıslak zeminlere ve merdivenlere uyguladığınız zaman olası kazalara karşı önlem almış oluyorsunuz yada zemin kaydırmazlık solusyonları ile zemine uygulayarak ta yapabilirsiniz. Ev ve işyerinde bu tür sızdırmaz ve kaydırmaz yer zemin malzemelerini www.adatasyapi.com sitesinde bulabilir inceleyebilir veya siparişler verebilirsiniz.

2005 yılından itibaren sektörde faaliyet gösteren Adataşyapı yapı kimyasalları sektöründe Alman devi BASF-YKS ile çalışmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışa sahip. İnternet üzerinden de satış yapan şirkette tüm kimyasal ürünleri bulabilirsiniz.Alman BASF şirketinin kaliteli malzemelerini bulabileceğiniz sitede zemin kaplamlarınızı sipariş ederek ister kendiniz uygulayabilir isterseniz şirketimiz aynı gün gelip zemin kaplama uygulama işlemlerinizi anında yapabilir.Sitedeki ürünleri kıyasladığınızda diğer sitelerdeki ürünlere nazaran uygun fiyatları görebilir ücretsiz kargo siparişlerinizi de verebilirsiniz. Adatasyapı tüm kimyasal ürünlerde müşterilerinin isteklerini ön planda tutan bir anlayışa sahip firma olarak her türlü kimyasal malzemelere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine verdiğiniz siparişleri kargo ile gönderebilen şirketimiz zemin kaplamalarınız için işçilik imkanı da vermektedir.Telefonla veya internet üzerinden siparişlerinizi verebilir kapınıza kadar malzemelerinizi getirttirebilirsiniz.

Blog Son 8 Makale