0216 573 66 13

Ses yalıtımı son zamanlarda sık duyduğunuz bir konu. Çünkü yeni yapılan binalarda artık ev sahipleri de evlerinde  ses yalıtımı var mı yok mu diye araştırıyor ve yapılmasını istiyor. Artık insanlar dışarıdaki seslerden psikolojik olarak o kadar etkileniyorlar ki evlerine geldiklerinde dış dünyanın sesinden uzaklaşmak istiyorlar. Ses yalıtım hizmetleri dış dünyadan yaşam alanınıza gelen sesi azalttığı gibi evinizden ya da iş yerinizden dışarıya gidebilecek sesin şiddetinin de izole edilmesini sağlar.

Eviniz ya da iş yeriniz Büyükçekmece’de ise ve ses yalıtım hizmetleri konusunda yardıma ihtiyacınız varsa; Adetasyapı olarak Büyükçekmece Ses Yalıtımı hizmetleri ile sizin yanınızdayız. Türkiye’de ve İstanbul’un her yerinde Ses yalıtım hizmetlerinin öncü firması olan Adetasyapı Büyükçekmece’de sizi sessizliğe büründürecek hizmetleri kaliteli ve garantili olarak sunmaktadır.

Evinizde dinlemek isterken dışarıdan gelen araba sesleri, çocukların bağırışları, komşu dairelerden gelen sesleri asansörlerin çalışma sesleri, üst komşunuzun yürürken çıkardığı sesler artık sizi rahatsız etmesin. Adepan ses yalıtımı ile yaşam alanınız artık daha sessiz. Adepan ses yalıtımında kullandığımız kaliteli bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri ile evleriniz daha da sessiz olacak. Alanında yıllardır bu işi yapan ustalarımızın hünerli elleriyle buluşan bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri ile evlerinize yaptıracağınız Adepan ses yalıtımı hizmeti evdeki huzurunuz için tam biçilmiş kaftan.

İşyerlerinizdeki konferans salonları, toplantı salonları sunum odalarında toplantı yaparken artık dışarıdan gelen istemediğiniz seslerle ne toplantılarınız sıkıcı olacak, ne de toplantılarınız yarı da kalacak. Akustik ses yalıtımı yaptırarak iş yerinizde daha verimli çalışacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla işinize konsantre olacaksınız. Akustik ses yalıtımında kullandığımız bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri  sayesinde dışarıdaki sesler sizi rahatsız etmeyecek.

Binalarınızın asansör daireleri ve jeneratör odaları adepan ses yalıtımı ile daha sessiz, çalıştığınız yerdeki  ofisler, toplantı odaları, sunum odaları, konferans salonları ve düğün salonları akustik ses yalıtımı ile daha sessiz, her daire ve iş yeri zemin ses yalıtım, duvar ses yalıtım ve tavan ses yalıtım işleriyle daha huzurlu, daha stressiz ve daha huzurlu.

 

 

Blog Son 8 Makale