0216 573 66 13

Toplu yaşanılan ya da iş yapılan yerlerde, apartmanlarda ya da iş hanlarından en önemli konulardan biri komşular ile iyi ilişkilerdir. Bunun önemi çok büyük olmakla birlikte, yaşamsal alanda huzur bulmak için de gereklidir. Bu konuda en çok yaşanan sıkıntı ve sorunlar ise ses ve gürültü üzerinden çıkan tartışmalardır. Haklı olarak insanlar evlerinde ya da iş yerlerinde gürültüden rahatsız olmak istememektedirler ve bu çözülmesi gereken büyük bir sorundur. İnsanlar bu sorunları halletmek için kendilerince çaba göstermektedirler ama bunlar başarı ile sonuçlanmamaktadır. Esas gerekli olan profesyonel bir ekibin yapacağı duvar ses izolasyonu olmalıdır. Son teknoloji ile üretilen maddeler ile yapılacak izolasyon kesin çözümü de beraberinde getirecektir.

Bu konuda uzman kadrosu ve uzun yıllara dayanan deneyimi ile Adetaş Yapı Market kesin ve garantili bir çözüm vaat etmektedir. İnternet sitesi üzerinden bütün bilgilerine ulaşabileceğiniz firmanın, hangi yöntemleri uyguladığı da görülmektedir. Akustik yalıtım ya da genel yalıtım ile yapılacak bir duvar ses izolasyonu sorunu kökünden halledecektir.

Bunun için uygulanacak sünger ve malzeme çeşitleri, ilk kontrolde evin mimari yapısına göre şekillendirilmektedir. Kaba sıva, tuğla, yan duvar ya da tavan gibi tercihler ve özellikler çalışma şeklini belirleyecektir. Bunun için işin uzmanları gerekli incelemeyi yapacaktır.

Duvar ses izolasyonu garantili bir şekilde firma tarafından yapıldıktan sonra rahatça gürültü sorununu aşabilir, gelecek ve gidecek yüksek ses rahatsızlığından kurtulacaksınız. Böylece hem siz hem komşularınız huzurlu bir şekilde hayatını idame ettirecek ve büyük sorunların önü kesilecektir. Artık rahatça film, müzik izleyebilecek, kullandığın bir enstrüman varsa rahatça çalışabileceksiniz. Tabii bir iş yeriniz ya da evde yaptığınız işiniz varsa da rahatça çalışabilecek ortamı yakalayacaksınız.

Blog Son 8 Makale