0216 573 66 13

Pek çok insanın geçmişten beri bildiği, bazılarınınsa son dönemlerde öğrendiği bir ihtiyaçtır "yumurta sünger"... İnsanlar arasında şimdilerde çok konuşulan ve her insanın kafasında "acaba evime yaptırsam mı" diye düşündüğü gereksinimlerden biridir. Çünkü yaşadığımız çağ "gürültü" çağı ve biz de hiçbir zaman bu gürültüyü kabullenip, ayak uydurmayacağız. Bu yüzden, en kestirme ve en net çözümlerden biri olarak yumurta sünger görünmektedir. Ancak yumurta sünger alımı yapılırken mekan çok iyi gözlemlenmeli ve dışardan görülen yumurta süngerlere bakılarak alışveriş yapılmamalıdır. Öncelikle yumurta sünger satın alınırken, çok iyi araştırılmalı ve sorgulanmalıdır. İnsanlarla iletişimi iyi olan, kaliteli ürünler satan işletmeleri tercih etmek her zaman daha karlı bir seçim olacaktır. Bu yüzden "Adetaş Yapı Market'i" ziyaret edip, fikir alışverişinde bulunmakta fayda vardır. Müşterileriyle son derece alakalı olan bu market, onlıne olarak da hizmeti insanların ayaklarına getirmektedir. Yumurta sünger tercihi yapılırken, mekanın içerisindeki ses yoğunluğuna göre değişkenlik gösterip göstermemesine dikkat edilmeli, her mekan için aynı yumurta süngerlerin işe yaramayacağının bilincinde olumalıdır. Yumurta süngerler, mekan içerisindeki ve dışarısındaki sesleri büyük ölçüde absorbe ederek, ses yoğunluğunun ve kaba bir gürültünün oluşmasına fırsat vermez.

Ortamda oluşan ve muhtemel rahatsız edici seslerin kesilmesi ve insanların psikolojik ve fizyolojik açıdan rahatsız olmaması adına çok avantajlı bir ürün olan yumurta sünger; tribün, müzik odası gibi yerlerde kullanılırken artık konutlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Konutlara kurulan bu paneller, tribün ve müzik odalarından biraz farklı olup, onlar kadar yüksek bir korumaya sahip değildir. Kamu binalarından diskolara kadar kapsamlı ve geniş bir proje gerçekleştirip bu proje bazında hareket eden ve fiyat çalışması sunan "Adetaş Yapı Market", sektörde en yüksek değere sahip ürünleri tedarik ederek yumurta sünger üretimini yapmaktadır ve ses yalıtımı konusunda faal bir şekilde hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgi için Adetaş Yapı Market'in uzman ekipleriyle iletişim kurmakta ve ürünler hakkında teknik bilgi almakta büyük yarar vardır.

İyi bir ses yutucu olan yumurta sünger, rahatlığın ve sükunetin kapılarını aralamaktadır. Bu konuda da üretmiş olduğu yumurta süngerlere kefil olan ve satışı gerçekleştikten sonra da ihmal etmeden takibini yapan Adetaş Yapı Market'in başarısı yadsınamaz elbette.... Yumurta süngerler ile ortamda oluşan çınlamaların ve ses geçişlerinin önüne geçilmiş olur ve kulak tırmalayan bir uğultudan eser kalmamış olur. Adetaş Yapı Market, müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdürmekte ve ona göre üretim yapmaktadır, yani arz-talep dengesi kurulmuş olan bu üretimde her şey profesyonel bir işleyişin sonucu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Blog Son 8 Makale