0216 573 66 13

Gelişen teknoloji ve değişen iş kuralları nedeniyle ofislerin yapısında da devrim yaratacak yenilikler baş göstermiştir. Çalışma ortamları, şehir yaşamının zorunlu kıldığı biçimde, dar alanlarda çok fazla çalışanı bünyesinde barındıracak şekilde inşa edilmektedir. Aynı zamanda ofis ortamlarında şeffaflığı ve güvenilirliği vurguladığı belirtilen açık ofis seçeneği de sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle açık ofis ortamlarında ve birçok farklı iş yerinin tek binayı kullandığı durumlarda, ofis ses yalıtım sistemleri büyük önem kazanmaktadır. Çok yüksek gürültüler, çalışma verimini düşürmekte ve bireylerde uzun vadede duyma güçlüklerine ve davranış bozukluklarına yol açmaktadır.

Ofis ses yalıtım konusunda en önemli unsurlar, kaliteli ve mekanın işlevine uygun malzeme seçimidir. Mekanın normal bir ofis, stüdyo odası, makina odası veya odio muayene kabini olup olmamasına bağlı olarak farklı materyal önerilerinde bulunulmaktadır.

Gürültü oranlarına uygun olarak tavan ses izolasyonları, taban ses izolasyonları, parke altı ses izolasyonları ve duvar ses yalıtımları kurulabilmektedir.  Ses sönümlemesi fazla olan kaliteli akustik yumurta süngerleri, basotect süngerler, akustik düzenleyici paneller, ses yalıtım bariyerleri, akustik piramit süngerler ve akustik düz süngerler sayesinde istenen sessizliğe ulaşmak mümkündür.

Adetaş Yapı, ofis ses yalıtım konusunda çalışanların ihtiyaç duyduğu tüm kaliteli malzeme ve profesyonel desteğini sağlamaktadır. Ses yalıtımına ihtiyaç duyulan her noktada tecrübeli uygulamalar gerçekleştirerek gürültüden korunmak mümkündür. Her tür ses yalıtım süngeri, adebond yapıştırıcılar, polikloropen esaslı yapıştırıcılar ve ağ takviyeli çift taraflı bant sayesinde sorunsuz biçimde sabitlenmektedir. Tüm yalıtım sistemleri uzun ömürlü ve dış etkilere karşı son derece dirençlidir. Sektörün en kaliteli malzemelerini burada bulabilirsiniz. Ses yalıtımında %50’ye varan yaz sonu indirimlerini kaçırmayın ve diğer kampanyaları mutlaka takip edin!

Blog Son 8 Makale