0216 573 66 13

Ses yalıtımı, uygulanan mekanda dış ortam gürültülerini kesmeye yarayan bir malzemedir. Evlerdeki gürültünün rahatsız edici boyuta ulaşması ve iş ortamında verimliliğin düşmesine bağlı olarak ses yalıtım sistemine ihtiyaç artmaktadır. Mekana uygulanan ses izolasyonu sayesinde gürültünün rahatsız edici etkisinden kurtulabilirsiniz. Şehir hayatının gürültülü yapısından biraz olsun uzaklaşmak  ve huzurlu, stresten uzak zaman geçirmeniz için ses yalıtım süngeri, kaplaması ile sizlere rahat bir ortam sunuyoruz.

Uygulanacak mekana ve işlevselliğine göre farklı ses yalıtım malzemeleri kullanılır. Bu malzemeler yanmaz özelliklidir, farklı ebat ve kalınlıkta üretilir ve kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri bulunur. Yapı planlama aşamasında rahatsızlık verici gürültüleri önlemek adına özenle seçilmeleri gerekir. Akustik ses yalıtım sistemi sayesinde gürültünün neden olduğu stres gibi birçok faktör ortadan kaldırılmaktadır. Akustik kaplama zevkine uygun olarak farklı renk ve kumaş seçenekleri de sunar. Eko ve yankı gibi problemleri çözmede en iyisidir. Estetik ve şık bir görünüm de sağlar. Doğal keçe ve kumaşlardan elde edilmektedir.

Bariyerli ses yalıtım süngeri, sünger ve kumaşların sıkıştırılarak tekrar sünger haline getirilmesi şeklinde elde edilir ve ses izolatörü, darbe emici amaçları doğrultusunda kullanılır. Yoğunluğu oldukça yüksek bir malzeme olduğu için, yüksek frekanslı seslerin izole edilmesinde çok etkin bir çözümdür. Hem duvar, hem de tavan ve zeminlere uygulanabilmektedir. Bunun yanında duvarlardaki havalandırma kanallarında, borularda sızıntıyı engellemek için önlemler almak, darbeye karşı yüzey kaplaması yapmak ve esnek yapıda ses yalıtım malzemeleri kullanmak uzun yıllar boyunca izolasyonun etkili olmasını sağlar. Bunun için, gürültünün ne derece nereden geldiğini bilen uzman kişilerce Kastamonu ilinde bu hizmeti sizlere veriyoruz. Gürültünün yarattığı problemlerden birkaçının stres, çocuklarda işitsel sorunlar, hamimilelerde düşük tehlikesi olduğunu bilerek sizleri bu tehlike ve rahatsız edici sorunlardan uzaklaştırıyoruz.

Adetaş yapı olarak adepan ses yalıtımı ile sizlere kesin çözümler sunuyor ve kaliteli bir hizmet vaat ediyoruz. Kastamonu ili ve çevresinde kalıcı, hızlı, garantili çözümler sunuyoruz. İşini titiz bir şekilde yerine getiren uzman ekibimiz ile uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Blog Son 8 Makale