0216 573 66 13

Ses yalıtım uygulamaları günümüzde yapılması gereken önemli ve gerekli çalışmalardır. Adepan ses yalıtımı uygulamaları ile gerek binalarınızda sizleri rahatsız eden, gürültü sorunundan kurtulursunuz. Ayrıca yapılan ses yalıtım çalışmaları neticesinde binalarınızın kalitesini artırırsınız. Akustik ses yalıtım evlerinizde, komşularınızdan gelecek aşırı gürültülere ve aynı şekilde dış ortamlardan gelecek yoğun seslere karşı önlem amaçlı uygulanmalıdır. Ofis ve iş yerlerinizde çalışma koşullarının düzelmesi, sizin ve çalışanların motivasyonunun artırılması adına uygulanmalıdır. Cafe, restoran, bar gibi mekanlarda müşteri memnuniyeti adına son derece önemli olan ses yalıtım çalışmaları için sıklıkla kullanılan malzemeleri ses yalıtım süngeri ve bariyerli ses yalıtım sünger olarak söyleyebiliriz. Ayrıca hastane ve okul gibi kamu binalarında ve oteller gibi hizmet sektörünün önemli noktalarında da ses ve gürültü sorunlarını yalıtım sistemleri ile çözmek son derece gereklidir. Adetasyapi ayrıcalığıyla Ordu ilinde de tüm ses yalıtım işlemleri ve uygulamalarında kesin ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Ses yalıtım işlemleri profesyonel ekiplerce ve programlı çalışmalarla yapılmalıdır. Ses ve gürültünün rakamsal tespitleri, binaların ses dejenere olma oranları ölçülmeli ve uygulamalar bunun ışığında yapılmalıdır. Ayrıca akustik ses yalıtım işleminde kullanılacak malzemelerin kalitesi de son derece önemlidir. Kullanılacak malzemenin tespiti son derece kritiktir. Ses yalıtım süngeri farklı uygulama çeşitlilikleri sebebiyle farklı modelleri barındırmaktadır. Bariyerli ses yalıtım sünger sayesinde birçok alanda gürültü ve yüksek sesin verdiği zararlardan kurtulabilirsiniz. Sinema salonları, cafe gibi yerlerde genelde yanmaz malzemeler kullanılır. Gerek binanın konumu gerekse de uygulatıcının tercihleri yalıtım malzemelerin tercih edilmesinde önem taşımaktadır. Özellikle evlerinizde komşularınızdan gelen sesler için iç duvar ses yalıtımı, tavan ve taban ses yalıtımı uygulamalarına yönelik malzemeler kullanılmaktadır. Adepan ses yalıtımı ile Ordu ilindeki tüm binalara yapılacak kaliteli ses yalıtım uygulamaları ile sizlerleyiz. Adetasyapi çalışma anlayışı ve kaliteden taviz vermeyen vizyonu ile Ordu ilinde de sizlerin hizmetinde.

Ses yalıtımı malzemelerin tespiti ve tedariki zamanlama ve uygulama açısından son derece değerlidir. Akustik ses yalıtım uygulayacağınız binaların kullanım amaçlarına göre bariyerli ses yalıtım sünger ürünleri kullanılır. Ses yalıtım süngeri sayesinde gürültünün ve ses kirliliğinin huzurunuza, sağlığınıza verdiği veya vereceği zararlardan kurtulabilirsiniz. Ordu ilinde yapılması düşünülen tüm akustik ses yalıtım çalışmaları ile sizlere adepan ses yalıtımı hizmetlerini sunmaktayız.

 

Blog Son 8 Makale