0216 573 66 13

Ses Geçirmeyen Sünger Fiyatları

Konut ve binalar için önemli olan özelliklerden birisi de katlar arasında ses geçirmeme özelliğinin olmasıdır. Özellikle dış çevreden, üst ve alt katlardan gelen ses ve aynı zamanda iç mekandan dış mekana yayılan sesler kişilerin istemedikleri durumlardan birisidir. Bu nedenle kişiler eğer ki oturdukları konut ya da binalarda ses yalıtımı yoksa ses yalıtım uygulamasını yaptırarak dış çevreden gelen seslerden dolayı duydukları rahatsızlıklara son veriyorlar. Özellikle yaz aylarında kapı ve pencerelerin açık olması dışarıdan gelen trafik gürültüsü ve araç korna sesleri gibi etkenler kişilerin rahatsız olmasını sağlıyor.

Aynı zamanda ev sahipleri oturdukları konut ve katlarda kendi seslerinin de dışarıya gitmesini istemiyorlar. Bunun için ses yalıtım uygulamaları oldukça büyük bir önem arz ediyor. Firmamız ses yalıtım uygulaması konusunda kaliteli hizmet sunarak internet sitemizde de var olan ses yalıtım malzemelerinin hepsini uygulama özelliğine sahiptir. Ses yalıtım uygulamasını yaptırmaya karar veren müşterilerimiz bizimle irtibata geçmeleri ile birlikte öncelikle ses yalıtım yapılacak olan alanın keşfini yapıyoruz.

Keşif yapmaktaki amaç ses yalıtım uygulamasının yapılacağı alanın durumuna göre uygulanacak olan ses yalıtım malzemesinin farklılık göstermesidir. Uygulanacak olan ses yalıtım malzemeleri ses geçirmeyen sünger olarak da biliniyor. İnternet sitemizde ses geçirmeyen sünger fiyatları listelenerek müşterilerimizin bilgisine sunuluyor. Ses yalıtım malzemelerine ait tüm metre kare fiyat listesini internet sitemizde bulabilmeniz mümkün.

Ses Yalıtım Uygulaması Nasıl Yapılır?

Ses yalıtım uygulaması için uygulamanın yapılacağı alanın keşfinden sonra alana göre uygulama yapılacak malzemenin tespiti yapılır. Kullanılacak olan ses yalıtım malzemelerin en çok tercih edileni yumurta sünger ya da akustik sünger ses yalıtım malzemeleridir. Kaliteli bir üretim nedeni ile uzun yıllar hizmet etmesi ve dayanıklı olması nedeni ile birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Uygulama yapılacak olan alanın tamamen temiz olmasına dikkat edilir. Temizlik işlemi bittikten sonra süngerin zemine yapışmasını sağlayan sıvı etken maddenin süngere sürülmesi ile birlikte ses yalıtım malzemesinin zemine yapışması sağlanır. Tamamen alanın sünger malzeme ile kaplanması sesin iç ve dış mekanlara geçmesini engelliyor.

Blog Son 8 Makale