0216 573 66 13

Gürültü kirliliğinin insan sağlığı üzerinde yarattığı olumsuz etkiler sebebiyle bir çözüm olarak uygulanan ses yalıtım uygulamaları, günümüzde oldukça kolay bir şekilde her alana uygulanabilmekte, gürültü kirliliğinin insan veya çevre üzerinde yarattığı olumsuz etkileri en alt seviyelere indirebilmektedir. İnsan yaşam ve çalışma alanları için zorunlu bir ihtiyaç hâlini alan ses yalıtım uygulamaları; farklı maddelerle üretilen yalıtım malzemeleri kullanılarak ve yalıtım uygulanacak olan iç veya dış mekanın şartları ve ihtiyaçları dahilinde projelendirilen yalıtım uygulamalarıyla uygulanmaktadır. Ses yalıtım uygulamasının sonucunun başarılı olabilmesi için bu uygulamaların uzman kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir. Yalıtım uygulanacak mekanın keşfi, projelendirme, uygulama gibi birçok aşamadan oluşan ses yalıtım uygulamalarında bu aşamalara özen gösterilmesi, yalıtımın uzman kişiler tarafından uygulanması gibi önemli faktörlerin dışında, yalıtım sürecinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve niteliği de oldukça önemlidir çünkü her mekan için ayrı niteliklerde malzemeler üretilmekte ve bu malzemeler nitelikleri ile mekana uygunluğu göz önünde bulundurularak kullanılmaktadır.

Ses yalıtım uygulamalarını gerekli teknik bilgiye sahip uzman kadrosu ve kaliteli yalıtım malzemeleriyle uygulayan; bu sektör içerisinde faaliyet gösteren ve rakip firmalarına oranla en ön sıralarda ilerleyen Adetaş Yapı, Türkiye’nin tüm illerinde bu hizmeti vermektedir. Adetaş Yapı’nın ses yalıtım uygulaması hizmeti verdiği illerden bir tanesi de Tokat ilidir. Uzman bir kadroya ve güvenilir bir şirket profiline sahip olan Adetaş Yapı’nın kullandığı malzemeler arasında bariyerli ses yalıtım süngeri, yanmaz ses yalıtım süngeri, bass küpü, bass trap, renkli süngerler, ses yalıtım panelleri ve halıları gibi pek çok yalıtım malzemeleri yer almaktadır.

Ses yalıtım uygulamalarında birinci sınıf kalite malzemeler kullanarak akustik ses yalıtımı, iç-dış mekan ses yalıtımı, adepan ses yalıtımı gibi ses yalıtım uygulamaları yapan Adetaş Yapı, Tokat ilinin genelinde uyguladığı ses yalıtım uygulamalarında da birinci sınıf kalitede malzemeleri kullanarak hizmet vermektedir. Tokat ilinde ev ve işyerlerine ses yalıtımı yaptırma ihtiyacı duyan kişilerin, lider bir firma olan Adetaş Yapı’ya başvurmaları durumunda Adetaş Yapı, gerekli özeni ve özveriyi göstererek hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Blog Son 8 Makale