0216 573 66 13

SES YALITIMI ADEPAN 25 MM

SES YALITIMI ADEPAN 25 MM

%40 İndirim
276,25 TL 165.75 TL + KDV
  • Stok Kodu 2390
  • Stokta 750 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 5 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 32997 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

SES YALITIMI ADEPAN 25 MM

Günümüzde nüfus sayısı gittikçe arttığından dolayı apartmanlaşmada gün geçtikçe artmıştır. Durum böyle olunca da çok katlı dairelerde yaşam sürülmeye başlanmıştır. Bu durumdan çok sayıda kişi rahatsız olmaktadır. Çünkü her dairenin sesi birbirine oldukça fazla şekilde gelmektedir. İşte bu rahatsız edici problem için müthiş bir önerimiz var.

Adepan ses yalıtımı ile herşey yolunda

Adepan ses yalıtımı markası sektörde adını ilk sıralarda yazdırmış bir firmadır. Ses yutma gözenekleri ole ses yalıtımında son derece güçlü bir performansa sahiptir.  Adepan ses yalıtımı malzemesinin kullanım alanını sadece ev diye kısıtlamak yanlış olur. Bu mucize yalıtım malzemesi evlerde, arabaların ses yalıtımlarında, stüdyolarda, düğün salonlarında, hastanelerde,  jeneratör odalarında ve ses yalıtımı yapılması gereken tüm alanlarda güvenle kullanılabilir. Bu malzeme sayesinde istenilen ses yalıtımına mükemmel bir şekilde erişmeniz mümkündür. Bu eşsiz malzeme sayesinde artık evlerinizde huzurla oturabilirsiniz.  Ürünün kalınlığı 3 farklı şekilde üretilmiştir. Bunlar 1 cm, 2.5 cm ve 5 cm'dir.  Ürünlerin genişlikleri ise 50 cm×100 cm' dir. Bu sayede uygulama kolaylığı sağlanmış olur. İsteğe göre ise genişlik maksimum 100 cm × 200 cm şeklinde olabilir. Kalınlık ise müşterimizin isteğine göre değişim gösterilebilir.

Adepan ses yalıtımı ürününün özelliği parça süngerlerin adebond adındaki yapıştırıcı ile birleştirilmesinden meydana gelir.  Bu ürünü gönül rahatlığı ile yukarıda belirtmiş olduğumuz her alanda güvenle kullanmanız mümkündür. Yüksek kalitede üretilen bu ürün sayesinde ihtiyaçlarınız çözüme kavuşacaktır. Artık istediğiniz her alanda ses izolasyon sistemini güvenle kullanmanız mümkündür. Adepan ses yalıtımı ile kalitenin farkına varın ve en iyi ses izolasyonu ile tanışma fırsatına erişmiş olun. Adepanla istediğiniz her yerde ses yalıtımı yaptırma şansını yakalayın.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 25mm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
3076 / 11.05.2022

Jeneratör kabinin iç izolasyonunu yapmak için aldım. Jeneratör halihazırda kabinli olduğu için bu ürünü tercih ettim. Sesi %20 oranında azaldı. Sitede satılan, zamk benzeri yapıştırıcıyı almanızı öneririm, başka işler için de kullanabilirsiniz. 

Yönetici Cevabı

Merhaba ,

yorumunuz için teşekkürler 

2440 / 18.10.2020

ürün kaç dns?

Yönetici Cevabı

120 dns tir

1275 / 29.3.2018

Ürün çok güzel piyasada bu tarz ürünlerin içindeki en başarılısı, Uygulama yapan arkadaşlar için  gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Yönetici Cevabı

Merhaba,Bizleri tercih ettiginiz için teşekkür ederim.

1109 / 4.1.2018

Çok hızlı işlem yaptılar ürün hemen kargoya verildi. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Yönetici Cevabı

Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz. 

612 / 07.10.2016
Mrb. odamdan dışarıya çıkan sesleri engellemek istiyorum.. yan odaya geçmemesi için.. mesela uygulacağım duvar 5 mt2 boyunda, 2 metrelik alanı uygulasam yeterli olur mu? yoksa hepsini mi kaplamalıyım? ya da tüm odayı filan mı? acemiyim şuan kusura bakmayın.. bu adepan yeterli olur mu yalıtım için, aşırı bi ses yok sadece konuşma ve tv sesleri.. son olarak sprey yapıştırıcıyla uygulayabilir miyim duvara?
Yönetici Cevabı Efendim adepan ses yalıtımı sizin ses problemini çözecektir. adebond yapıştırıcı kullanmanızı tavsiye ederiz. ve öncelikle tek duvarı kaplayabilirsiniz.
472 / 07.06.2016
Merhaba , ben bu üründen 33 m2 almak istiyorum , fiyat metre kare mi yoksa 1 m ye 2 m plaka olarakmi? Birde bu 33 m2 kargo ücreti izmire ne kadar tutar, fiyatlarla ilgili geri donus yaparsanız sevinirim, iyi çalışmalar.
Yönetici Cevabı 25 mm Adepan ses yalıtım süngerinin 1 m² fiyatıdır efendim. Kargo Ücreti ile alakalı bizimle iletişime geciniz efendim
390 / 04.05.2016
Ürünü ikiz villa için iç duvara uygulamak istiyorum yan evden ses gelmemesi adına kendimiz alıp yapabilir miyiz
Yönetici Cevabı gelen sesleri kesen ses yalıtım malzemesi Türkiye'de gelen sesi keme özelliğine sahip tek malzeme olan bariyerli adepan 33 mm dir sitemizde ürüne göz atabilirsiniz.
379 / 20.04.2016
Bu ürünün boyutu ne kadardır? teşekkürler.
Yönetici Cevabı Ölçüleri sayfanın en altında belirtilmektedir efendim.
Benzer Ürünler