BARİYERLİ ADEPAN SES YALITIMI 33MM

%58
indirim
110,00 TL
46.20 TL + KDV
Stok Kodu : 443
Stokta 1000 Adet Bulunmaktadır.
Bu Ürünü En Az 2 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz.
Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.

sınırlı stok hızlı kargo


Bariyerli adepan 3 özel katmanın birbirine yapıştırılmasından oluşan negatif ve pozitif ses yalıtım malzemesidir. Bariyerli adepan önce 2,5 cm adepanın üzerine pvc ağırkatman ses yalıtım bariyeri yapıştırılıp; dahasonra üzerine 1 cm adepan yapıştırılmış haldeki bir ses yalıtım malzemesidir.

Malzemenin ağırlığı 8,5Kg/1m² dir. Bariyerli adepan ses yalıtımı diğer ürünlere oranla çok daha yüksek ses yalıtımı sağlar. Esnek yapısı sayesinde bariyerli adepan girintili çıkıntılı yüzeylere rahatlıkla uygulanabilir. Bariyerli adepanın en büyük özelliği negatif ses yalıtımı yani dışarıdan gelen sesleri kesebilme özelliğine sahip olmasıdır.

Bariyerli adepan ses yalıtım sektörünün en iyi ses yalıtım malzemesidir diğer malzemelere kıyaslandığında 70 cm Taşyününe (50 dns) 40 cm akustik süngere ve 30 cm normal adepana eşit olduğu kanıtlanmıştır.

bariyerli aepan

 

BARİYERLİ ADEPAN SES YALITIMI 33MM

 Adepan kalitesi tüm ses yalıtım ürünlerinde farkı ve kalitesi ile ilk sıralarda yerini almıştır.  Kalitesi ile çok sayıda kişi tarafından tercih edilen ses yalıtım ürünleri arasında yer alır.

Bariyerli adepan ses yalıtımı hakkında

Bariyerli adepan ses yalıtım sistemi ise 3 özel katmanın bir araya gelmesinden oluşan müthiş bir üründür. Bu eşsiz malzeme pozitif ve negatif sesleri iletme özelliğine sahiptir. 3 katmanın özel olarak yapıştırılmasından oluşur. Bariyerli adepan 2.5 cm adepan üzerine pvc ile oluşturulmuş olan ses yalıtım ürününün yapıştırılması ve sonrasında use 1 cm adepan yapıştırılarak oluşturulmuş oldukça kaliteli bir ses yalıtım malzemesidir.

Bu malzemenin ağırlığı ise 8.5 kilogramdır. Bu ürün çok sayıda aes yalıtımı malzemesine göre daha fazla mükemmellik göstererek, oldukça iyi yalıtım sağlamaktadır. Oldukça esnektir. Bu sayede de girintili çıkıntılı alanlarda bile oldukça uygulanabilirlik özelliği vardır.  Bu muhteşem ürünün en göze çarpan özelliği ise dışarıdan gelen negatif sesleri kesme özelliğidir. Bu eşsiz ürün sektör içerisinde yer alan en kaliteli ses yalıtım ürünüdür. Bu ürünü kıyaslamak gerekirse 40 cm akustik süngere ve 30 cm normal özellikteki adepana eşit güçte yalıtım özelliğini üzerinde barındırır.  Bu ürünü aklınıza gelecek her yerde güvenle kullanabilirsiniz. Apartmanlarda diğer daireden gelen sesleri kesmek için, pis su borularının ses izolasyonu için, asansör odası , stüdyodaki ses yalıtımları için ve daha birçok ses yalıtımı gereken alanlarda güvenle bu ürünü kullanabilirsiniz.

Bariyerli adepan ses yalıtımı ürünün standart ebatı ise 50×100 cm dir. Fiyatlar ise yapılacak alanın metrekaresine göre belirlenmektedir. Bu yüksek kaliteli bariyerli adepan ürününü tercih ederek, muhteşem bir ses yalıtımına sahip olabilirsiniz.

bariyerli adepan


Bariyerli Adepan Nerelerde Kullanılır

Yan daireden gelen sesleri yalıtmada.
Üst daireden gelen sesleri yalıtmada.
Alt daireden gelen sesleri yalıtmada.

Disko, bar, cafe vb yerlerin ses yalıtımında.
Stüdyo ses yalıtımında gelen ve giden seslerde.
Tuvalet borularının (Pis su borusu) Kaplanarak ses izolasyonunun sağlanması.
Jeneratör odası ses yalıtımında.
Odio kabini ses yalıtımında.
Makine daireleri ses yalıtımında.
Asansör odası ses yalıtımında.
Ve bir çok benzeri yerin ses yalıtımı sağlamada Bariyerli adepan kullanılabilir.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 33mm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
SON GÜNCELLEME : 2.11.2017 18:25:08
BU ÜRÜNÜ 30418 KİŞİ İNCELEDİ


Yazar; Recep Tayyip Kalaycı
Tarih : 22.2.2018
ID : 443
YORUM :

Duvarımıza uygulandıkdan sonra malzemenin üzerine boya yapılabilirmi ? 

Yazar; Nedret Öney
Tarih : 11.2.2018
ID : 443
YORUM :

Merhaba.Ben bu ürünü evin dışından gelen uğultu şeklindeki ses için kullanmak istiyorum.Yatak odamın bir duvarı boş duvar yani hiç bir yere bitişik değil.Ses dışarıdan geliyor ama ne sesi bir türlü bulamadım.Yoğun uğultu oluyor.buna çözüm olur mu bu ürün.bir de üzerine duvar kağıdı kaplanabilir mi acaba.Cevabınızı bekliyorum

Yazar; Mehmet
Tarih : 26.12.2017
ID : 443
YORUM :

Merhaba, Bu ürün araç kapı içlerinde ve davlumbaz içlerinde kullanılabilir mi ? Kendinden yapışkanlı olmadığı için silikonla yapıştırılabilir mi.?

Yazar; hanifi Kınacı
Tarih : 25.12.2017
ID : 443
YORUM :

Merhaba, 

Yorumlardan okudum kadarıyla yan komşu duvardan gelen sesleri en aza indiriyor, yapışıtırıcıdan bahsedilmiş sürekli. 

Bu yapıştırıcının özelliği nedir ? Her yerde bulanabilir bir malzeme mi ? Yoksa sizden özel olarak mı alacağız. 

Öte yandan Gaziantep'de bayiniz var mı ? Yoksa kargo yolunumu tercih etmeliyiz. 

Kapıda ödeme mi yapılıyor. 

Teşekkürler,

Yazar; cihan acar
Tarih : 10.12.2017
ID : 443
YORUM :

Merhaba;

5e 5 mt kare olan bir  odam var.

Oturduğum binanın en üst katındayım , alt kattaki komşum yüksek sesten şikayetçi olabiliyor. (7+1 ses sisteminden dolayı , flm , müzik , oyun)

Alt kata sesin gitmesini nasıl önleyebilirim , neler kullanmam gerekli.

 

Yazar; alperen deniz
Tarih : 21.11.2017
ID : 443
YORUM :

Merhaba.Üst kattan gelen darbe yani yürüme koşma sesini kesmek için şap altına (yüzer döşeme) ne önerirsiniz.Ayrıca parke altı 3 mm malzeme döşeme  imkanımız var.Hangi malzemeleri önerirsiniz?

Yazar; Eser Yaman
Tarih : 12.10.2017
ID : 443
YORUM :

24 metre kare almak istiyorum. Ne kadar yapıştırıcı kullanmam gerekir. Yapıştırıcı fiyatı ne kadar ?

Yazar; sedat
Tarih : 16.9.2017
ID : 443
YORUM :

Merhaba,Bariyerli adepan ateş ile temas ettiğinde yanıcı özelligi varmı. Teşekkürler.

Yazar; Musa Musa
Tarih : 21.8.2017
ID : 443
YORUM :

İyi günler hayırlı işler ben bu üründen almak istiyorum yurt dışına kargo yapıyormusunuz bizim evde yukarıdaki ses komple bizim evde uyku uyuyamıyoruz resmen acil cvp verirseniz çok sevinirim kolay gelsin tşkkürler.

Yazar; HUSEYIN
Tarih : 17.6.2017
ID : 443
YORUM :

Hayırlı satışlar sevgili üstad. Atış poligonu giibi bir sesli ortama en iyi yalıtım olarak hangısı kullanılmalıdır iletişime gecersenız sevinnirim.

Yazar; Nazım Tolga
Tarih : 25.5.2017
ID : 443
YORUM :

Üst komşudan gelen ayak sesi, koşuşturmaca ve konuşma sesleri çok rahatsız ediyor. Yalıtım için hangi ürünleri tavsiye edersiniz?

Yazar; Serhat Serhat
Tarih : 01.03.2017
ID : 443
YORUM : Asansör ses yalıtımı için. Dairem asansor dairesinin alt bitisiginde yatak odasina panodan gelen ses rahatsiz ediyor asansor dairesinin yatak odasiyla birlesik olan duvarina bariyerli adepan yeterli olur mu. Ölculer 2.80 e 3.20.bir de panoya ses yalitimini nasil yapaliriz.Tesekkurler
Yazar; ÖMER ÇETİN
Tarih : 18.02.2017
ID : 443
YORUM : MERHABA KIYMETLİ YETKİLİ. YATAK ODAMIN BİR DUVARI, MAALESEF YAN KOMŞUYLA ORTAK DUVAR, VE ÇOK ÇOK FAZLA GÜRÜLTÜ YAPIYORLAR, KONUŞULANLARIN HEPSİNİ DUYUYORUZ, ÇOK RAHATSIZ EDİYORLAR. GECELERİ BİLMEK SUSMAK BİLMİYORLAR. YAPTIĞIM ARAŞTIRMA NETİCESİNDE, SES YALITIMI İÇİN BU ÜRÜNÜN UYGUN OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜM. EN YAKIN ZAMANDA, YERİNİZE GELİP ALACAĞIM. YORUMLAR KISMINDAN UYGULAMA YÖNETİMİNİ DE ANLADIM. BİR BOYACI USTASI BULUP YAPTIRACAĞIM. SİZLERE SORUM ŞU ŞEKİLDE; BU MALZEMEYİ DUVARA UYGULADIKTAN SONRA, İLAVE OLARAK KESİN ÇÖZÜM İÇİN 2 KATMAN ARASINDAKİ SES YALITIM BARİYERİ HARİCİNDE, İKİNCİ BİR KAT 2.5 MM SES YALITIM BARİYERİ VE BU BARİYERİN ÜZERİNE ALÇIPAN YAPSAK, SİZE GÖRE SESİN KESİLME ORANI %80'İ GEÇER Mİ? ÖDEMEYİ BONUS KREDİ KARTINA TAKSİT OLARAK YAPABİLİR MİYİZ? BİR DE, ÜRÜN 50 CM X 100 CM PLAKA OLARAK SATILIYOR SANIRIM. YUKARIDA YAZAN FİYAT, 1 ADET PLAKA FİYATI MI, YOKSA 1 MT2, YANİ 2 ADET PLAKA FİYATI MI? BİLGİ VEREBİLİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM. TEŞEKKÜR EDERİM. HAYIRLI İŞLER.
Yazar; Dinçer TEMİZEL
Tarih : 17.02.2017
ID : 443
YORUM : Ürünün uzunluk ve genişlik ölçüleri nedir? 100cm x100 cm şeklinde mi yoksa daha farklı bir ebat mı söz konusu. Şimdiden Teşekkürler
Yazar; levent özışık
Tarih : 06.11.2016
ID : 443
YORUM : Merhaba komşunun yaptığı gürültü yan odadan gelen sesi azaltmak için bu ürünü almak istiyorum. 444 numaralı ürün ile farkı sadece kalınlığı mi? 444 numaralı urunu alsak daha mı etkili olur. 18 m2 oda duvarı var. çatı piyesli mesken olduğu için mika tarzı tavan var komşunun sesleri o tavan aracılılığı ile de gelmekte aynı ürün burada uygulanabilir mi ? Uygulamayı kendimiz yaparmıyız zor mu?
Yazar; Muhsin
Tarih : 10.10.2016
ID : 443
YORUM : Merhaba, bir dubleks evin ortak duvarlarına, yan evden gelecek olan konuşma, kapı çarpma ve sürükleme seslerini kesecek ürün hangisidir? Üst kata çıkan merdiven boşluğu yan evle ortak olduğu için kolonlarada uygulamak gerekirmi? Teşekkürler....
Yazar; zeki karadeniz
Tarih : 28.09.2016
ID : 443
YORUM : beton ürünleri üretimi yaptığım fabrikama vibratör makina sesini nasıl kesebilirim bana bu ürünü önerirmisiniz.
Yazar; sinan uzman
Tarih : 22.09.2016
ID : 443
YORUM : Ürünün duvara yapıştırılmasında hangi malzeme kullanılmaktadır?
Yazar; me göçer
Tarih : 05.09.2016
ID : 443
YORUM : Merhaba bu ürünu makas maket bıçağıyla kesebiliyormuyuz alana uygularken
Yazar; me göçer
Tarih : 05.09.2016
ID : 443
YORUM : Merhaba bu urun kendinden yapışkanlı çeşidi var mi ve ben bu ürünü iki odaya mdf den kapı suntadan kitaplık birleşik şekilde olan yapıyla ayrılmış alana uygulamak istiyorum iki odaya konuşma ses karşılıklı gitmesin diye ama uygulama sonucu kapı ustu de yanlarda boşluklar kalırsa minimal gene de ise yarar mi ve biz kiracıyız geri çıkarttığımızda kalan yapıştırıcı izleri temizlenebilir mi?
Yazar; sait çalışkan
Tarih : 04.09.2016
ID : 443
YORUM : hayırlı akşamlar,bu ürünü duvara direk olarak yapıştırdığımızda,yani duvara ağaç yada profilden bir düzenek yapmadan,2 kat yalıtıma gerek kalmadan direk yapıştırdığımızda sesi ne derece kesiyor? kısacası bu 3 cm lik ürünü duvara yapıştırıp üzerinde akustik stüdyo süngerler inden kullandığımızda,stüdyo için gerekli yalıtımı sağlamış olur muyuz? stüdyo ses yalıtımı videolarını izlediğimde duvarlara öncelikle ağaç yada profilden bölmeler yapılıp sonra bu malzemeye benzer yalıtım malzemelerinin o bölmelere koyulup Üzerlerinin kapatılarak yalıtım yapıldığını gördüm,buna yüzen oda diyorlar,yani oda içinde oda! bu adepan denilen malzemeyi sadece duvara yapıştırmak yüzen oda kadar verimli olurmu acaba? bilgileriniz ışığında bu malzemeden kullanmak istiyorum,hayırlı akşamlar teşekkürler.
Yazar; Nadir ÖZEL
Tarih : 03.09.2016
ID : 443
YORUM : sayın adetaş yapı yetkilisi. benim dairemle sorunum var. ses yalıtımı yok, alt ve üst daireden bütün sesler geliyor. sesin nereden geldiği belirsiz. en azından yatak ve oturma odalarına ses yalıtımı yaptırmam gerekiyor. tüm daireyi mi yalıtım yaptırayım, yoksa sadece tavan ve tabana mı yaptırmam yeterli? cevap verirseniz sevinirim. önceki soruma cevap gelmedi.
Yazar; Nadir ÖZEL
Tarih : 30.08.2016
ID : 443
YORUM : İyi günler. Benim oturduğum apartman adeta ses makinesi. İnanın dışarı içerden daha sessiz. Anlayacağınız başım belada. Yatak odasına ve oturma odasına ses yalıtımı yapmak istiyorum. Sesin nerden geldiği belli değil, sanki her yerden geliyor gibi. Bu ürünü sadece tavana ve tabana uygulamamız yeter mi? Yoksa odanın her tarafına uygulamamız mı lazım? İki oda yaklaşık 60 m2. Sizin teklifiniz nedir?
Yazar; ekrem kara
Tarih : 29.08.2016
ID : 443
YORUM : sayın yetkili: 1) bu ürünü duvara hangi yüzeyinden yapıştırılıyor. 2) kullanılan bondex süngerler kaç dansite 3)13 metrekare almak istiyorum kargo dahil yaklaşık ne olur 4) yardımcı ürün olarak profil altına yapıştırmak için ses izolasyon bandı var mıdır. teşekkürler
Yazar; Bugra POLAT
Tarih : 15.08.2016
ID : 443
YORUM : merhabalar cadde üzerinde oturuyorum kamyon ve araba gürültüsü geliyor camlarımın boyutu 190 ve camlar sürgülü bu ürün yardımcı olur mu uygulaması nasıl bir yapıştırıcı ile oluyor?
Yazar; Zaferr
Tarih : 15.08.2016
ID : 443
YORUM : Bulunduğum yere kargolar sıkıntı çıkarıyor. Bu nedenle, ürünü ataşehirdeki yerinize gelip elden alma ve ödeme imkanım var mı ?
Yazar; HASAN EROL
Tarih : 05.08.2016
ID : 443
YORUM : İki daire arasında komşudan gelen sesi kesmek için Ürün hakkında detaylı bilgi, temin ve uygulama bilgisi verilmesi ricamdır.
Yazar; VAHİT EREN TABUROĞLU
Tarih : 17.07.2016
ID : 443
YORUM : Kıymetli Yetkili, Ürününüz sağlığa zararlı mıdır? Eve, iç mekana uygulandığında kanserojen olmadığını doğrulayabilir misiniz?
Yazar; HAKAN COŞKUN
Tarih : 11.07.2016
ID : 443
YORUM : bu ürüne ait teknik detayların olduğu bi dosyanız varmıdır?
Yazar; murat
Tarih : 30.06.2016
ID : 443
YORUM : Merhaba; asansör, dairemize gömülü. bir duvarı banyoya diğer duvarı odaya bakıyor. Asansör motor sesi çok rahatsız edici boyutta değil ama asansör iç güvenlik kapısı kapanırken tak diye güçlü bir ses çıkarıyor. Bu ses evin diğer odalarında bile duyuluyor. Yapabileceğimiz bir şey var mı?
Yazar; MERİÇ YAŞAR
Tarih : 14.05.2016
ID : 443
YORUM : Merhaba, yaklaşık 8 aydır site içinde yer alan bir dairede oturuyorum. Üst komşumun gürültü yapmasından son derece rahatsızım. Ancak diğer duvarlarımdada ses yalıtımı olmadığı için her ses yan daireye gidebiliyor. Araştırmama göre bu ürününüz bu tarz durumlarda uygulanmakta. Sorularım şu şekilde: 1) oturulan bir dairede bu uygulama Nasıl yapılıyor ve uygulama sonrası üzerine direkt badanamı yapılıyor? 2) uygulama sizin tarafınızdanmı yapılıyor yaklaşık uygulama ücreti ne civarlarda? 3) bu uygulama ile ses yalıtımı yüzdesel olarak ne kadar sağlanır? Başka bir öneriniz olurum? Teşekkürler...
Yazar; davut ilgin
Tarih : 07.05.2016
ID : 443
YORUM : ust kattan gelen ayak sesleri cocuk kosturmacasi gb sesler konusma seslerini tavana bariyerli sunger uygulayip hava boslugu ve cift alcipan uygulayarak kesebilirmiyim ust katin zemine mudale kabul etmiyorlar.
Yazar; Anıl Aytaç
Tarih : 20.04.2016
ID : 443
YORUM : Yatak odası izolasyonu için sizden teklif/bilgi almak istiyorum. Yatak odamın bir duvarı diğer dairenin oturma odası, diğer duvarı ise aynı evin koridoruna denk geliyor. Daha çok TV sesi ve konuşmaları duyuyorum. Tavandan ise diğer dairede oturanların yürüme ve konuşma sesleri çok sık geliyor. Sesten dolayı odada uyumak mümkün değil.
Yazar; ERAY AĞIR
Tarih : 07.04.2016
ID : 443
YORUM : Kamyonetime ses yalıtımı yapmak istiyorum motor sesini ve yol sesini içeriye çok alıyor. Bu işimi görür mü?
Yazar; Şeyda Papuç
Tarih : 31.03.2016
ID : 443
YORUM : Ben memnun kaldım firma çalışanları kibar ve dürüst herkeze tavsiye ederim.
Yazar; Tansu
Tarih : 09.03.2016
ID : 443
YORUM : Merhaba alt kattan gelen ev sinema sistemi ve çocuk koşma gürültülerine hangi ürünü ne şekilde uygulamamı tavsiye dersiniz? Duvarları da kaplamaya gerek var mı? Uygulama kendi dairemden yapılacak, teşekkürler.
Yazar; EMRAH ELMAS
Tarih : 07.03.2016
ID : 443
YORUM : merhaba yan komşudan çocuk odama aşarı gürültü geliyor bu uygulamayı yapsak sesin geldiği duvara yapmamız yeterli olur mu teşekkürler
Yazar; Fuat
Tarih : 01.03.2016
ID : 443
YORUM : Merhaba evimin yalitimi iyi fakat kapimi yalitmam gerekiyor. Isim oyun uzerine oldugu icin yuksek sesle konusabiliyorum ve kapi tum sesi eve dagitiyor. Kapimin boyutu 200x100. Tasyunu ile kapladim fakat cok rahatsiz ediyor tozlari. Duvarlardan ses sekmesini engelledim de.Adepan sunger kaplayip ustune piramit sunger koysam etkili olur mu? Sizden almayi dusunuyorum yardimci olursaniz cok sevinirim. Email telefon whatsapp ulasabilirsiniz. Hayirli isler dilerim. Tasyununde ki gibi dokulen kasindiran birsey olur mu?
Yazar; YÜKSEL ÖZDEMİR
Tarih : 08.02.2016
ID : 443
YORUM : MERHABA YAN KOMŞUMUN SAOLAN VE BANYOSU İLE YATAK ODAM BİRLEŞİK VAZİYETTE YAPILMIŞ DURUMDA VE BEN SESLERİNDEN RAHATSIZ OLUYORUM.SES YALITIMI YAPTIRMAK İSTİYORUM .DUVAR ÖLÇÜLER 4x3 ve 3x3 OLMAK ÜZERE 2 DUVARDIR.HANGİ MALZEMEYİ TERCİH ETMELİYİM VE BU ÖLÇÜLERE AİT FİYAT NE KADAR TUTUR.UYGULAMAYI KENDINIZ MI YAPIYORZUNUZ.EVİM AVRUPA YAKASINDA .TARAFIMA MALZEME VE EGER İŞÇİLİĞİ KENDİNİZ YAPIYORSANIZ TOPLAM ÜCRETİ BİLDİRİRMİSİNİZ. HAYIRLI ÇALIŞMALAR
Yazar; Osman
Tarih : 04.02.2016
ID : 443
YORUM : Evimin altındaki işyerinden darbeye dayalı titreşimli ses geliyor zemine parke altı uygulasak sesi kesermi
Yazar; Zafer
Tarih : 25.01.2016
ID : 443
YORUM : Bu ürünü duvara yapıştırdıktan sonra, nasıl kapatabiliriz ? direkt boya yapılmaz sanırım ?
Yazar; hilmi aksoy
Tarih : 23.01.2016
ID : 443
YORUM : merhaba üst kattan yürüme ve konuşma seslerinden rahatsısız. tavana uygulama yapmak istiyoruz. bu ürünü yapıştırıcı ile tavana sabitledikten sonra üzerine alçı çekilebilir demişsiniz. tavanda zamanla herhangibir sarkma kopma oluşuyor mu? yapıştırıcı ve ürün bu ağırlığı taşımaya uygun mu?
Yazar; haldun esen
Tarih : 21.01.2016
ID : 443
YORUM : üst kattan gelen darbe seslerinde başarı oranı nasıldır? Bir de ankarada uygulama yapıyor musunuz? Ürünü alırsak kime yaptırabiliriz?
Yazar; Aybars Aksu
Tarih : 15.01.2016
ID : 443
YORUM : Yan komşudan gelen sesleri sesleri resmen yok etti yan bitişiğimdekilerin televizyon ve konuşma sesleri için kullandım ben memnun kaldım herkese tavsiye ederim
Yazar; Recep Ka
Tarih : 13.01.2016
ID : 443
YORUM : Yan binanın oturma odası dairemin çocuk odasına den geliyor. Aşırı televizyon sesi geliyor. Onu kesebilmek için hangi ürününüzü kullanmalı ve Bu ürünü üst kattan gelen sesleri kesmek içinde kullanırsak özel yapıştırıcınız duvara döşenen ürünü tam tutabiliyormu? Bu konuda sıkıntı yaşanabilirmi? Ürünün üzerini kapatmak için alçı ve boya yapılabilirmi? Teşekkürler...
Yazar; Ali Demirhan
Tarih : 12.01.2016
ID : 443
YORUM : Bu üründe bize gelen sesi kaç dsb azaltır bırde 2 adetı 44+kdv mi oluyor metre kare fıyatıdır dedıgıne gore dogrumudur
Yazar; Alper Çakıl
Tarih : 27.12.2015
ID : 443
YORUM : Ürün ağır değil mi? Tutması için dübel mi kullanmak gerekir?
Yazar; BURAK HAKKAN
Tarih : 25.12.2015
ID : 443
YORUM : Üstkat komşumuzun çocuğu evde koştuğu zaman aşırı derecede gümleme sesi geliyor. bu ses için bariyerli adepan kullanmak yeterli olurmu ? yeterli olursa nasıl bir uygulama gerekir . sadece tavana mı yoksa duvarlarada mı yapılması gereklidir.ayrıca yalıtım malzemesi yapıştırarak mı yoksa vidalayarakmı monte ediliyor bilgi verebilirmisniz.
Yazar; Demir
Tarih : 08.12.2015
ID : 443
YORUM : Alt daireden gelen konuşma,tv vs seslerini kesmek için alt kata yaptıramayacağımdan kendi dairemdeki parkelerin altına döşettirsem alt kattan gelen sesleri yüzde kaç seviyelerde keser ? Bu uygulama benden ziyade alt katın mı işine yaramış olur ?
Yazar; Atila Gunes
Tarih : 05.12.2015
ID : 443
YORUM : ust kattan konuşma ve terlik sesi geliyor. yattıgım odanın sadece tavanına uygulasam faydası olur mu? yan duvarları kaplamak mutlaka gerekli midir?
Yazar; osman alpay
Tarih : 05.10.2015
ID : 443
YORUM : Evimin altına vücut geliştirme salonu açıldı ve müzik sesinden rahatsız oluyorum Spor salonunun tavanına ses yalıtımı yapılsa ses kesilir mi? Spor salonları için önerdiğiniz ürün hangisidir?
BU ÜRÜN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 14351x


SES YALITIMI BARİYERLİ ADEPAN 13 MM
%54 indirim
BARİYERLİ ADEPAN SES YALITIMI 33MM

BARİYERLİ ADEPAN SES YALITIMI 33MM

110,00TL 46,20 TL + KDV

%58 indirim
Adepan 1 Cm Ses Yalıtım Süngeri

Adepan 1 Cm Ses Yalıtım Süngeri

26,00TL 13,00 TL + KDV

%50 indirim
SES YALITIMI ADEPAN 25 MM

SES YALITIMI ADEPAN 25 MM

39,00TL 19,50 TL + KDV

%50 indirim
SES YALITIMI ADEPAN 5 CM

SES YALITIMI ADEPAN 5 CM

57,00TL 28,50 TL + KDV

%50 indirim
Ses Yalıtımı Adepan 2cm

Ses Yalıtımı Adepan 2cm

39,00TL 19,50 TL + KDV

%50 indirim
15mm Ses Yalıtımı Malzemesi

15mm Ses Yalıtımı Malzemesi

35,00TL 17,50 TL + KDV

%50 indirim
Ses Yalıtımı Adepan 10mm

Ses Yalıtımı Adepan 10mm

26,00TL 13,00 TL + KDV

%50 indirim
SES YALITIMI BARİYERLİ ADEPAN 10 CM

SES YALITIMI BARİYERLİ ADEPAN 10 CM

221,00TL 110,50 TL + KDV

%50 indirim
Ses Yalıtımı Adepan 25mm

Ses Yalıtımı Adepan 25mm

39,00TL 19,50 TL + KDV

%50 indirim
SES YALITIMI 2016

SES YALITIMI 2016

159,00TL 76,32 TL + KDV

%52 indirim
SES YALITIMI ADEPAN 3 CM

SES YALITIMI ADEPAN 3 CM

52,00TL 26,00 TL + KDV

%50 indirim
SES YALITIM KABİNİ

SES YALITIM KABİNİ

11.000,00TL 9.130,00 TL + KDV

%17 indirim