SES YALITIMI ADEPAN 5 CM

%50
indirim
107,25 TL
53.63 TL + KDV
Stok Kodu : 435
Stokta 5000 Adet Bulunmaktadır.
Bu Ürünü En Az 3 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz.
Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.

sınırlı stok hızlı kargo


SES YALITIMI ADEPAN 5 CM

Bu mükemmel ürün sektörde adından sıkça söz ettirerek ses yalıtımı konusunda da kendini kanıtlamıştır. Diğer ürünleri sollayarak en üst sıralarda yerini almıştır.

Şimdi sizlere ses yalıtımı adepan 5 cm hakkında detaylı bilgilere yer verelim. Bu ses yalıtımı malzemesi diğer ürünlere nazaran yüksek ses yutma ve dansitr özelliğine sahiptir. Bu özelliği de onu ilk sıralara taşımayı başarmıştır.  Ürünün hammaddesi kırpık süngerlerden oluşur. Bu süngerler adebond yapıştırıcısı ile birbirine yapıştırılır. Böylece oldukça güçlü bir ürün meydana gelmiş olur.  

Adepan ses yalıtımı ürününün kullanım alanları

Bu mükemmel ürün pek çok yerde gönül rahatlığı ve güven ile kullanılmaktadır. Ürün evlerin ve arabaların ses yalıtımı için, bar, disco ve cafelerde ses yalıtımı ve akustiğin sağlanması amacıyla, düğün salonlarında kaliteyi arttırmak amaçlı makine dairelerinde ses yutması için ve hastane gibi pek çok alanda ses yalıtımı yapmak için güvenle kullanılabilir. Bu ürün 3 farklı çeşitte olup 1 cm 2.5 cm ve 5 cm kalınlıktadır. Uygulama kolaylığı açısından genişlik ölçüleri ise 50 × 100 cm olarak belirlenmiştir. İsteğe göre ölçüler maksimum olarak 100 cm genişlik ve 200 cm uzunlukta da hazırlanabilmektedir. Ürünün kalınlığı ise müşteri isteğine göre değişim gösterebilmektedir.

Oldukça kaliteli olan ve ses yalıtımı malzemeleri arasında kendini kanıtlamış olana adepan ürünü sağlığa zarar vermez. Çok çeşitli alanlarda da güvenle kullanabilirsiniz. Diğer dairelerden gelen sesler sizi rahatsız ediyorsa bu ürün ile o probleme de kesin çözüm bulabilirsiniz. Bu mükemmel ürün ölçüleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olarak dilediğiniz ürünü seçmeniz de mümkündür. Adepan kalitesi ile en iyi ses yalıtımını yakalamanız mümkündür.  Hemen deneyin farkı görün.

Ürün Çeşitliliği

Uygulama kolaylığı açısından genişlik ölçüleri ise 50 × 100 cm olarak belirlenmiştir. Böylece kullanım kolaylığını sizlere sağlar.

İsteğe göre ölçüler maksimum olarak 100 cm genişlik ve 200 cm uzunlukta da hazırlanabilmektedir.

Ürünün kalınlıği ise müşteri isteğine göre değişim gösterebilmektedir.

Oldukça kaliteli olan ve ses yalıtımı malzemeleri arasında kendini kanıtlamış olana adepan ürünü sağlığa zarar vermez. Çok çeşitli alanlarda da güvenle kullanabilirsiniz. Diğer dairelerden gelen sesler sizi rahatsız ediyorsa bu ürün ile o probleme de kesin çözüm bulabilirsiniz. Bu mükemmel ürün ölçüleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olarak dilediğiniz ürünü seçmeniz de mümkündür. Adepan kalitesi ile en iyi ses yalıtımını yakalamanız mümkündür.  Hemen deneyin farkı görün.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 5cm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
SON GÜNCELLEME : 15.10.2019 17:01:54
BU ÜRÜNÜ 28928 KİŞİ İNCELEDİ


Yazar; Enver Yeter
Tarih : 17.7.2017
ID : 908
YORUM :

Üst katta oturan komşumuz geceleri arada sandalye çekiyor ve tangur tungur gürültü yapıyor. Üst kata yalıtım yapma şansımız yok. Bu ürün işimizi görür mü?  

Yazar; Yücel Günaydın
Tarih : 20.6.2017
ID : 894
YORUM :

Eşyasız bir odamız var ve çok yüksek seviyede yankı sorunumuz var. Bu ürün ile yankı sorununa bir çözüm getirebilir miyiz? Deneyimleriniz doğrultusunda önerceğiniz başka bir ürün var mıdır?

Yazar; yiğit kurt
Tarih : 11.3.2017
ID : 740
YORUM : Merhaba oturduğum dairenin alt katında su hidroforu bulunmaktadır. çalıştığı zaman gece gündüz ses daireme gelmektedir.
Yazar; Hamza salık
Tarih : 20.02.2017
ID : 711
YORUM : Merhabalar salonumuzda tek duvar yan daire ile bitişik ve sanırım bu duvar kontaplak türü birşey vurunca boşluk sesi gibi ses geliyor. Tv izlerken dahi sesin gittiğini söylüyorlar. Ben o duvara bu ürünü ve üzerine de yumurta yada piramit sünger yapıştırmayı düşünüyorum yeterince sesi keser mi yüksek sesle müzik dinlesek bile cevap için teşekkürler şimdiden
Yazar; yusuf akman
Tarih : 15.02.2017
ID : 698
YORUM : 100 m2 bir alanda ses yalıtım yapmam gerekiyor. Alanda yüksek(canlı müzik gibi) ses var bunu kesmem için bu ürün işimi görür mü? ayrıca ürünün uygulaması nasıl yapılıyor? extra bir ürüne daha ihtiyaç var mı uygulanması için?
Yazar; Tarık DURUCU
Tarih : 09.12.2016
ID : 640
YORUM : Merhabalar Müzik okulunda , Elektro gitar ve Bateri Derslerimizi yapacağımız çalışma stüdyosundan çıkacak seslerin komşuları rahatsız etmemesi için nasıl bir malzeme tavsiye edersiniz . Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Yazar; Hasan tasdemir
Tarih : 24.10.2016
ID : 621
YORUM : Iyi gunler,evimin balkonuna osb den bir kabin yaptım.içinde matkap ile çalısmalar yapıyorum.komşuların sesten rahatsiz olmaması için ne önerirsiniz
Yazar; Ragıp KURTOGLU
Tarih : 20.10.2016
ID : 617
YORUM : Merhabalar. Odamda rahatca elektro bateri çalabilmek için bir oda tasarladım. 75 cm genişliğinde 180 cm yüksekliğinde panel duvarlar yapacağım bu ürünü 75 cm x 180 cm ebatında üretebilirmişsiniz. Fiyatı ne kadar olur? Belirttiğim ebatlarda yaklaşık olarak 15 adet ihtiyacım olacak. Ilginize şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Yazar; ömer akşahin
Tarih : 19.10.2016
ID : 616
YORUM : Merhaba, amatör balıkcılık yaparken kullandığım kayığın motorundan çok ses çıkmakta, motor kabinim ile motor arasında 50mm lik malzeme koyabileceğim boşluk bulunmaktadır, eksozdan kıvılcım çıkabileceğinide düşünürsek hangi malzemeyi önerebilirsiniz. Teşekkür ederim.
Yazar; me göçer
Tarih : 30.08.2016
ID : 570
YORUM : Merhaba ben bir evde kiraciyiz iki + 1 evi 3+1 yapmak için salonun araya sunta tarzi kapı ve küçük rafları olan yanlarda dolap yapmışlar iki odanin birbirine ses gitmemesi için napabilirz bu ürünlerden aksak evde kenizimiz uygulayabilir mıyız
Yazar; Oğuzhan Meydan
Tarih : 20.07.2016
ID : 539
YORUM : merhabalar ben giresun merkezde küçük çaplı bi cafede canlı müzik yapmaktayım. cafe teras katta olduğu için en üst kısım çinko ve iyi bir görünüm için çinko altını plastik lambiriyle kapattırdım. şimdi kaliteli bir ses yalıtımı için hangi ürünü önerirsiniz ve uygulamayı da lambirinin üstüne düşünüyorum bu bu adepan sünger olursa şayet bu ürünler kendinden yapışkanlımı ayrıca yapıştırıcı bi malzeme almam gerekir mi saygılar...
Yazar; yusuf mansız
Tarih : 13.07.2016
ID : 534
YORUM : merhabalar , Okulumuzun zeminine kullanmak istiyorum amacım ses izolasyonu değil.Dışına kaplama yaparak minder gibi kullanmak iztiyoruz, cimnastik ve güreş için. 30 metre gibi bu malzeme uygunmudur. birde 150 dns mi almalıyız.
Yazar; serdar
Tarih : 20.06.2016
ID : 517
YORUM : merhaba 20mX40m h:10 saç çatı ve duvarları olan bir hangarı tv sudyosuna çevirmek istiyoruz dışardan gelen seslerin kesilmesi ve iç akuştiğin sağlanması gerekiyor
Yazar; Çağrı Dizdar
Tarih : 16.05.2016
ID : 412
YORUM : merhabalar; 3,3m en X 5m boy x 2.5m yükseklik ölçülerinde olan bir odayı komple sesten yalıtmayı düşünüyorum. bir nevi sinema odası olacak. bunun için ne önerirsiniz? malzeme ve anahtar teslim maliyet ne kadar olur? Not: Kiracıyım nasip olursa kısa sürede kendi evimde olucak. bilgi verirken kalıcı ve taşınabilir(varsa böyle bir imkan) yani daha sonra aynı malzemeyi başka bir evde kullanabileceğim söküp götürüp anlatabileceğim bir ürününüz varsa onunda bilgisini verirseniz sevinirim. iyi çalışmalar.
Yazar; murat dumlu
Tarih : 08.04.2016
ID : 358
YORUM : Odaya dışardan gelen sesleri nasıl keserim.
Yazar; Neşet ÇÜN
Tarih : 14.02.2016
ID : 255
YORUM : Bir katta 2 daire olan 8 katlı apartmanda oturuyoruz. Özellikle üst kattan sert yürüme, eşya çekerken gacırdatma, elektrik süpürgesi tutarken parkeye çarpma sesi, gece sessizliğinde parke çıtırtısı, elindeki cismi düşürme şeklinde sesler geliyor. üst çapraz daireden çocuk koşunca duyulan titreşim sesleri, Yan daireden tv sesi sesleri duyuluyor. alt ve alt çaprazdan gelen ses yok Öneriniz 33 mmlik adepan mı? Tavan ve 4 duvarda adepanlamı kaplanmalı? Tavan 33 mm, yan duvarlar 1 cm yada 2,5 cm olabilirmi? Yan daireye tek duvar komşu, diğer 3 duvarda kaplanacak mı? 1 m2 kaplamak için kaç lt adebond gerekir? Tavanda avize ve korniş yerlerinde bunların sökülüp kaplama yaptıktan sonra tekrar mı takılmalı? Tavanda ışık havuzu var. Burdaki alçıpanlar sökülmeli mi? adepanlar arasına ses kaçırmama için band çekilmeli mi? Bütün tavanlar mı kaplanmalı sadece salondan şikayet varsa salon yeterli mi adepan üzerine duvar kagıdı mı kaplanıyor? Başka cözümmü Duvardaki priz, anhtar, foto çerçeve civisi için ne yapılıyor İzmir de şubeniz var mı? Kargo ile mi gönderiliyor? Kargo ve adepan m2 fiyatı ne kadar? Cevaplarınız için şimdiden teşakkür ederim
Yazar; MEHMET KEMİK
Tarih : 25.01.2016
ID : 225
YORUM : inşaa etmekte olduğumuz otelimizde ara duvarları alçıpan la böleceğiz ses izolasyonu açısından önerebileceğiniz malzemeleri ve ses geçmemesi için ne yapabiliriz saygılarımla
Yazar; GÜLAY DAŞ
Tarih : 05.01.2016
ID : 177
YORUM : Merhabalar, oğlum seslerden dolayı ders çalışamadığını için odasına ses gitmemesi için hangi ürünü kullanabiliriz. biz döşeyebilirmiyiz. üzerine boya yapılırmı.
Yazar; mulayim ozdemir
Tarih : 02.01.2016
ID : 174
YORUM : üst kattan gürültü geliyor nasıl yardımcı olabilirsiniz
Yazar; Ali Demşrhan
Tarih : 17.12.2015
ID : 149
YORUM : Merhaba kazan dairesinde gazı yakmakta olan blörürü 1metre kare kutu icinde sesi hapsetmek ıstıyorum ürün bunun için uygunmudur 5cm olan adepan ayrıca sesı %80 kestıgı soylenıyor mevcut sesı o kadar kesermi ilginiz için tesekkur ederım
Yazar; Bahadır Şıvgın
Tarih : 17.12.2015
ID : 148
YORUM : Merhabalar, 1,5 m * 2 m ebatlarında dekota malzemeden bir vokal kabini yaptım kendime. Dekotanın kalınlığı 1,2 cm; plywood gibi uygun bir malzeme değil yani . Amacım, geceleri içerisinde müzik çalışırken üst kattaki komşumun hiçbir şekilde ses duymamasıdır. Kabini dükkanda inşaa ettim; alt kata ses gidebilir hiçbir sorun yok ; fakat üst kata asla ses gitmemesi gerekmektedir. Kabinin içerisine 5 cm adepan ve üzerine de yumurta sünger döşesem yeterli olur mu? Kabinin tepesiyle tavan arasında 30 cm boşluk var ve kabin duvara da dayalı değil, umarım bu işe yarar. Kabinin tepesine de bariyer mi koymalıyım? Dekota malzemesi tüm bu malzemeleri taşıyabilir mi? Duruma göre siparişimi vermem gerekiyor. Çok teşekkürler; iyi çalışmalar.
Yazar; HÜSEYİN NARAL
Tarih : 07.12.2015
ID : 135
YORUM : merhaba, yan daire ile ortak duvarlarımız var ve aşırı derecede ses geliyor ve ses gidiyor.Bunu çözmek için kullanmamız gereken ses yalıtım malzemesi ne olmalıdır. yani şöyle bişey yan dairede top patlasa duymak istemiyorum.kesin sonuç alacağımızbi malzeme varmı ? Teşekkürler..
Yazar; Atilla Ersöz
Tarih : 30.11.2015
ID : 127
YORUM : Merhaba. Sanıyorum en iyi ses yalıtım yüzdesi %80 ile "Ses Yalıtımı Adepan 5cm" ürününüze ait. Bu ürünün dışında önerebileceğiniz başka bir ürün var mı? Ya da yatak odası ses izolasyonu için yeterli olur mu? Bir de ürün uygulamasını kendimiz yapabiliyor muyuz? Uygulama yapıldıktan sonra plastik boya ile boyanabiliyor mu acaba? Teşekkürler, Saygılar
Yazar; Esra Cesur Tosun
Tarih : 09.11.2015
ID : 87
YORUM : Ürünlerinizin kaç dns olduklarını öğrenebilir miyim?
Yazar; korhan olcer
Tarih : 04.11.2015
ID : 84
YORUM : Müzik dinlediğim odada çok fazla ses yankılanması oluyor Ben sadece hoparlörden gelen sesi duymak istiyorum Duvarlara 50x100 cm lik tablolar halinde 2 veya 3 adet yerleştirsem sesi sönümlemede yardımcı olur mu? Hoş görünmesi için üzerini kumaş kaplayacağım bunun bir mahsuru var mı? iyi çalışmalar
Yazar; Serhat
Tarih : 03.11.2015
ID : 81
YORUM : Üst komsumdan çok fazla gürültü geliyor bu ürünü evimin tavanına yaptırmak istiyorum nasıl uygulanacak ben sizden bu ürünü alsam montajı nasıl olacak
Yazar; Ömer sönmez
Tarih : 31.10.2015
ID : 76
YORUM : Stok kodu 435 5 cm lik adepan bir odada denemek maksatlı 10 m kare almak istiyorum Amasya merkezde oturuyorum Ürünü bana Nasıl ulaştıracağınızı merak ediyorum Bilgilendirirseniz sevinirim
BU ÜRÜN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 23524x


SES YALITIMI BARİYERLİ ADEPAN 13 MM
%50 indirim
BARİYERLİ ADEPAN SES YALITIMI 33MM

BARİYERLİ ADEPAN SES YALITIMI 33MM

178,10TL 89,05 TL + KDV

%50 indirim
Adepan 1 Cm Ses Yalıtım Süngeri

Adepan 1 Cm Ses Yalıtım Süngeri

35,10TL 17,55 TL + KDV

%50 indirim
SES YALITIMI ADEPAN 25 MM

SES YALITIMI ADEPAN 25 MM

58,50TL 29,25 TL + KDV

%50 indirim
SES YALITIMI ADEPAN 5 CM

SES YALITIMI ADEPAN 5 CM

107,25TL 53,63 TL + KDV

%50 indirim
Ses Yalıtımı Adepan 10mm

Ses Yalıtımı Adepan 10mm

35,10TL 17,55 TL + KDV

%50 indirim
Ses Yalıtımı Adepan 25mm

Ses Yalıtımı Adepan 25mm

58,50TL 29,25 TL + KDV

%50 indirim
SES YALITIMI ADEPAN 3 CM 180 DNS

SES YALITIMI ADEPAN 3 CM 180 DNS

105,30TL 52,65 TL + KDV

%50 indirim
15mm Ses Yalıtımı Malzemesi 180 DNS
%50 indirim
SES YALITIMI 2016

SES YALITIMI 2016

220,00TL 110,00 TL + KDV

%50 indirim
Ses Yalıtımı Adepan 2cm 150 DNS

Ses Yalıtımı Adepan 2cm 150 DNS

58,50TL 29,25 TL + KDV

%50 indirim
SES YALITIMI VE AKUSTİK ADEPAN BARİYER YUMURTA SÜNGER
%50 indirim
SES YALITIMI BARİYERLİ ADEPAN 10 CM

SES YALITIMI BARİYERLİ ADEPAN 10 CM

300,00TL 150,00 TL + KDV

%50 indirim
SES YALITIM KABİNİ

SES YALITIM KABİNİ

60.000,00TL 48.000,00 TL + KDV

%20 indirim