0216 573 66 13

Schlüter REMA

Schlüter REMA

  • Stok Kodu 846
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 3304 Kez incelendi
UYGULAMA VE İŞLEV

Schlüter-REMA, seramik duvar kaplamalarında müdahale açıklıklarının gizli kontrol kapakları için bir sistemdir.
Schlüter-REMA,seramik ebatları ve kalınlıklarından bağımsız olarak uygulanır ve müdahale açıklığı tam olarak derzlere uyum sağlar. Revizyon açıklığı, örneğin küvet teknesi veya müdahale edilmesi gereken tesisatların olduğu yerde seramiklerin görünümünü bozmaz.

UYGULAMA
İlk olarak, seramik yapıştırıcısıyla seramiğin arka tarafına seramik mıknatısını, seramik kenarından dışarı çıkacak şekilde yapıştırın.
Mıknatıs yapıştırılan seramikleri, dört mıknatıs müdahale açıklığına çıkacak şekilde yerleştirilir.
Müdahale kapağı, uygun sayıda seramikleri, arka tarafına seramik yapıştırıcısıyla yapıştırılan seramikle bağlayarak yapılır.
Karşı plakaları, köşelerdeki mıknatısların karşılığına gelecek şekilde silikon ile yapıştırılır.
Silikon kuruduktan sonra kapağı yerleştirin ve kapağı çevreleyen derz Boşluğunu, derz dolgusuna uygun renkteki silikonla doldurun.


MALZEME
Schlüter-REMA montaj seti, içinde yanlardan hareketli pabuçlarla kenetlenen mıknatısın olduğu kutucuklu dört alüminyum plakadan oluşur. Buna bağlı olarak ferro magnetik metalden karşılık plakaları mevcuttur.

Malzeme özellikleri ve uygulama alanları:
Schlüter-REMA duvar kaplamalarında gizli kontrol panelleri yapımı için uygundur. Açıklıklar 30 cm x 30 cm’den daha büyükse, ilave iki mıknatıs yerleştirilir. Özel durumlarda, Schlüter-REMA’nın uygunluğu, beklenmekte olan kimyasal, mekanik ve/veya diğer yüklere göre belirlenmelidir.
Benzer Ürünler