0216 573 66 13

Schlüter TROBA STELZ

Schlüter TROBA STELZ

  • Stok Kodu 835
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 2423 Kez incelendi
UYGULAMA VE İŞLEV
Schlüter-TROBA-STELZ, balkon ve teraslarda büyük ebatlı karoların döşenmesinde yardımcı olarak kullanılan, çürümeyen polietilenden yapılmış halkaladır. 25 mm yüksekliğindeki halkalar, karoların dört tanesinin köşelerinin kesiştiği noktalarda kalıp olarak döşenir ve içleri taze harçla doldurulur. Schlüter-TROBA-STELZ alt zeminin eğiminden bağımsız, kaplamanın problemsiz yükseklik ayarını sağlayabilmesi için teleskopik, birbiri içine geçebilir şekildedir. Halkalar harçla doldurulduktan sonra, karo köşeleri destek kaideleri üstüne döşenir ve yüksekliğine göre üstüne tokmaklanarak ayarlanabilir. Su bitmiş kaplamada, açık kalan karo derzleri arasından geçerek halkalar arasındaki boşluğa ulaşır. Toplanan su buradan, su yalıtımı üzerinden basınçsız olarak tahliye çıkışına akar.

UGYULAMA
Çift katlı yalıtım yapılmış taşıyıcı eğim üzerindeki su yalıtım tabakası Schlüter-TROBA-STELZ için zemin olarak kullanılır.
Schlüter-TROBA-STELZ dört karonun köşe birleşim noktasına yerleştirilir ve harçla doldurulur. Harç Schlüter-TROBA-STELZ kenarının yaklaşık 5 mm üzerine gelecek şekilde doldurulmalıdır, böylece karoların üstü tokmaklanarak yüksekliğe göre harca yerleşmesi sağlanabilir.
Büyük konstrüksiyon yüksekliğinde, yükseklik ayarı için, Schlüter-TROBA-STELZ teleskopik olarak iç içe geçebilir. Halkalar, yatay olarak yerleştirildiğinde “ A “ ve “ B” işaretleri aynı hizaya gelince kilitlenirler.

MALZEME
Schlüter-TROBA-STELZ çürümeyen polietilenden yapılmıştır. Plastik halkalar 24 cm çapında ve 25 mm yüksekliğindedir.

Malzeme özellikleri ve uygulama alanları:
Schlüter-TROBA-STELZ, balkonlar ve teraslardaki geniş karoların döşenmesinde kullanılan harçla dolmuş destek kaidelerin yapımı için kalıp görevi yapar. Malzeme çürümez, psikolojik olarak güvenli ve bitümlü malzemelerle uyumludur.

BAKIM
Schlüter-TROBA-STELZ için özel bakım veya koruma gerekmez ve çürümez.
Benzer Ürünler