0216 573 66 13

Adepan Üzeri Kumaş Kaplaması

Adepan Üzeri Kumaş Kaplaması

  • Stok Kodu 1631
  • Stokta 1 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 6320 Kez incelendi

GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNE DEKORATİF ÇÖZÜMLER

Ses yalıtımında devrim niteliğinde yenilikler ve teknolojinin yön verdiği son boyutlar hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Ses yalıtımı anlamında, basit değişiklik ve yeniliklerle pratik çözümler her geçen gün artıyor ve çok daha az masraf ve emekle, daha verimli sonuçlar alınabiliyor. Bina yapıları katı materyallerden yapıldığı için sesin yayılma hızı, sıvı ve gaz ortamlara göre daha fazladır. Bunu engellemek için geliştirilen kumaş kaplaması sayesinde sesin yayılma hızını kırarak diğer tarafa geçmesi engellenmektedir.

İşitme sağlığını olumsuz etkileyen gürültü kavramı ileriye dönük işitme kayıplarına neden olabilmektedir. Bu olumsuz etki sebebiyle tedaviye başlanılsa bile vücuda alınan kortizon yüzünden hormonal denge bozularak, aşırı kilo alımları meydana gelmekte ve akabinde sindirim ve solunum sistemi bozukluklarına kadar gitmektedir. Sürekli gürültüye maruz kalan insanların dikkatleri daha çabuk dağılmakta olup, baş ağrısı, algısal bozukluk ve stres gibi olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Gerek evlerinizde, gerekse işyerlerinizde hem kendinizin hem de beraber aynı ortamda bulunan diğer kişilerin işitme sağlığını korumak açısından da oldukça yaralı olan kumaş kaplaması metodu ile gürültü tarihe karışacak ve çok daha huzurlu bir atmosferde daha sağlıklı iletişim kurabileceksiniz.

Bu sistemi uygulamak için önce sistemin uygulanacağı yer belirlenir ve gerekli ölçümler yapılır Sesin boşlukta hareketini kıran özel bir kumaşla duvarlar kaplanır. Bu kumaş renkleri ve ebatları kullanacağınız ortama göre ölçerek dekore edebileceğiniz görsel bir özelliğe sahiptir. Diğer taraftan kullanım alanının yaygınlığı ile de bürolarda, mağazalarda, konferans salonlarında ve sunum alanı olarak düşünülen her yerde tercih edilebileceği gibi, hem gürültüsüyle etrafı rahatsız etmek istemeyenler, hem de diğer katlardan gelen gürültüden kurtulmak isteyen bina sakinleri için de idealdir. 

AKUSTİK KUMAŞ  AKUSTİK KUMAŞ
 
  AKUSTİK KUMAŞ
 
akustik kumaş  akustik kumaş
 
  akustik kumaş
 
akustik kumaş  akustik kumaş
 
akustik kumaş  akustik kumaş
 
akustik kumaş 
 
 
 
Benzer Ürünler