0216 573 66 13

MAKİNA DAİRESİ SES YALITIMI

MAKİNA DAİRESİ SES YALITIMI

  • Stok Kodu 923
  • Stokta 1 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 11675 Kez incelendi

İnsanlar hayatlarında her zaman rahat, sessiz ve huzurlu yaşamak isterler. Bundan dolayı da insanlar sesten kaçarlar. Bu gereksinimler göz önüne alarak adepan ses yalıtım sistemlerini buna ve bu özelliklere göre üretmektedirler. İnsanların yaşama alanlarında ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için bazı araçlar vardır. Örneğin yüksek katlı binalarda asansör olması gibidir. Bu tarz sistemlerden çok fazla gürültü gelmektedir. Bundan dolayı adepan makine odası ses izolasyon sistemini üretmiştir.

Makine odası ses yalıtım sistemleri özellikle büyük ve devasal yapılarda daha fazla ihtiyaç hasıl etmektedir. Çünkü yapı büyüklüğü artıkça ihtiyaç duyulan araç sayısı ve büyüklüğü artmaktadır. Makine odası ses yalıtım sistemi makine odasının iç kısmına yerleştirerek içerdeki sesin dışarı çıkmasını engelleyerek orada bir makine odasının olduğunu bile fark edilmemesini sağlamaktadır. Adepan yalıtım sistemleri kalite ve güvenirlik açısından rakipleri arasındaki farkı ortaya koymuş bulunmaktadır.

Ayrıca makine odalarında sadece odanın sesini yutmakla beraber başka fonksiyonları da bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de yüksek voltajlı kabloların kutu içlerine konulmasıdır. Kutu içinde kutunun iç kısmını yanmaz adepan ses yalıtım malzemesi ile kaplamanız durumunda elektrik kaçağına karşı koruma özelliği sağlamaktadır. Bu sayede olası yangın durumu kısmı olarak çözülmüştür. Makine odaları kullanılan yer ve ihtiyaca göre türü değişmektedir. Bunda dolayı da gelen şikayetler değişmektedir.

Örneğin bir kazan dairesinde ısıtma sistemi ile birlikte sus sistemi bulunmaktadır. Bazı yapılardan hidroforlar gereğinden fazla ses çıkarmakta bilmektedirler. İnsanlar doğal ihtiyacı olan susuz yaşamayacağı için ve huzurlu bir yaşam için adepan makine odası yalıtım sistemlerini tercih etmektedirler. Makine odası malzeme çeşitleri ve standartları 3 farklı kalınlıkta bulunmaktadır. Bunlar 1 cm, 2.5 cm ve 4 cm de bulunmaktadır. Ancak uzunluğu ve kalınlığı istenilen ölçülerde yapılmaktadır.

Benzer Ürünler